Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vállalkozók! Hogyan bántok az...

Vállalkozók! Hogyan bántok az alkalmazottaitokkal? Megbecsülitek őket vagy mindenki kapja a törvényes minimumot?

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
utóbbi, minek fizessek többet, ha ennyiért is dolgoznak keményen!?
2015. okt. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Én ugyan nem vagyok vállalkozó, de ahol én dolgozom (kisebb vállalkozás), ott megbecsülik az alkalmazottakat, és senki nem minimálbérben van. (Bár senki nem is olyan munkakörben van, amit bárki el tudna látni.)
2015. okt. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"utóbbi, minek fizessek többet, ha ennyiért is dolgoznak keményen!?"


hogy meg tudjon élni?


Én minibérért beleverném a farkam a munkába, úgy kerülném ahogy csak tudnám és úgy szivatnám a kizsákmányoló főnököm ahogy csak tudnám.


talán még a bmwjét is lehugyoznám.

2015. okt. 18. 21:04
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondja a kiskancsó, aki a mekiben robotolt 3 évet. Kutyabalázs, inkább piálj.
2015. okt. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

csakhogy én nyugati minimálbérért dolgoztam egy mekiben!


Az annyit ér mint otthon nettó 130-150 ezer HUF!


Semmi bajom nem lenne a magyar minimállal se ha meg lehetne belőle élni.

2015. okt. 18. 21:42
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Ja, azért rohadsz akkor a nővérednél és iszod magad halálra, mert annyira megéri az...
2015. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azért élek vele mert úgy tudok spórolni havi 500-600 eurót ha dolgozom, okostojás.


+13+14 havi


évi 7-8 ezer euró a malacparselybe HA melózom.

2015. okt. 18. 21:46
 8/10 anonim válasza:
A kereslet-kínálat szabályai érvényesek itt is. A fizetés nem a vállalkozó szeretetén múlik. A túljelentkezés lejjebb tornássza a fizetéseket, a hiány meg feljebb. Ha nem tetszik a fizetésed, akkor tanulj olyan szakmát, amiből hiány van. Szerintem már a minimálbér is hülyeség. Szimpla hatósági árszabás, aminek a rendszerre nézve több a kára, mint a haszna. Persze ehhez a politikus meg az átlag emberek túl buták, hogy ezt megértsék.
2015. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

töröljük el a minibért és dolgoztassanak akkor 30-40 ezer forintért!


Micsoda ötlet!


Legalább a vállalkozók még gazdagabbak lesznek :DD

2015. okt. 18. 22:16
 10/10 anonim ***** válasza:
A politikus nem buta, ő pontosan tudja, miért jó és miért rossz a minimálbér. De tök jól tud az emelésével kampányolni, lásd a legutóbbi nyári "milyen k***a jól megy itt minden" plakáthadjárat. Az emberek valóban buták.
2015. okt. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!