Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy Bárt szeretnék nyitni...

ChrisStone kérdése:

Egy Bárt szeretnék nyitni Budapest belvárosában! Költséghatékonyan de mégis ízlésesen, egyedülálló ötletekkel szeretném üzemeltetni a báromat, milyen költségvonzatra számíthatok?

Figyelt kérdés
Jelenleg Londonban vagyok Bar manager és szeretném a tudásomat otthon kamatoztatni! Az itteni törvényekkel és előírásokkal tisztában vagyok, de az otthoniakkal nem nagyon! Buktatók és különböző engedélyeztetések költségére is kíváncsi lennék! Igazából még ezer kérdésem lenne! Kezdésnek egy 50 nm-és bárban gondolkoznék!

2015. dec. 19. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Azt meséld már el, ha egy üzleti tervet ne tudsz megírni és önállóan utánajárni ezeknek, úgy hogy üzemeltetnél mégis egy bárt?
2015. dec. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért teszek fel kérdéseket mert ez leegyszerűsít nagyon sok mindent, úgy gondolom ez az oldal erre való! Mivel csak tervben van ezért kérdezek, egyértelműen nem vagyok mindent tudó! Ez a gyakorikerdesek.hu, nem pedig a gyakorikritikak.hu ha jó helyen járok! Kérlek ne légy rosszindulatú!
2015. dec. 19. 20:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocs, de ez nevetséges. Tehát itt valaki írja le neked:

- a magyarországi és budapesti vendéglátóhelyekre vonatkozó jogszabályokat és előírásokat

- keresse ki neked az engedélyezés költségeit

- soroljon neked buktatókat (nyilván saját tapasztalatból)

... majd válaszoljon még "ezer kérdésedre".

Egy tanácsadócég ezért helyből kiszámlázna mondjuk 200k-t.


A felkiáltójel nem kopott el a billentyűzeteden?

2015. dec. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!