Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozás beindításáh...

Milyen vállalkozás beindításához elegendő 3-4millió ft?

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 11:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%

Kinézel egy forgalmas helyet, kibérled, csinálsz egy büfét, vagy lángosost, aztán vagy bejön vagy nem.

A zöldségest, fornettit már azért nem említem meg mert nincs rajta haszon.

2016. jan. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
És ezt a 3-4 millát én úgy saccoltam hogy mondjuk marad 500 e vésztartalékod, ha mondjuk befigyel egy bírság, bármiért is. Nameg ugye a kaució viszi el a legtöbbet, mert egy hónapra semmit sem adnak ki többnyire.
2016. jan. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
7%

online vállalkozásnál gondolom, mások a lehetőségek, de kérdés hogy mivel termelsz bevételt, szerintem ehhez a magyar internetezők kevesen vannak, meg mindenki mindig ugyanazt csinálja a neten fészbuk instagram stb, hányan tévednének pont a te oldaladra.


Szóval szerintem nehéz kenyér ez.

2016. jan. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
7%
Te miben gondolkodnál?
2016. jan. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Bírom ezeket a napi kisvállalkozókat :D Nevetséges.
2016. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Azt, hogy ő mire gondolt nem árulja el, mert nem szeretné, ha ellopnák az ötletét :)
2016. jan. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 rmis válasza:
100%
Szia. Ne úgy állj hozzá, hogy ennyi és ennyi pénzből milyen vállalkozás alapítható. Inkább próbálj olyan tevékenységet keresni, amit szívesen csinálnál - esetleg értesz is hozzá - és ennek tükrében nézz körül, hogy mit lehetne csinálni. Azt semmiképpen se csináld, hogy indítasz egy vállalkozást, majd meglátjuk, hogy bejön-e alapon. Fel kell mérni, hogy mi az, amire igény lenne a környékeden és annak is utána kell gondolni/járni, hogy miért nincs ilyen a környezetedben. Pl. tök jó egy községben mozit csinálni, csak nem lesz akkora forgalom, ami nyereségessé tenné. Visszatérve a kérdésedhez, 3-4 millió elég lehet egy kisbolthoz, vagy lehet belőle venni eszközöket pl villanyszerelőnek és tud önállóan dolgozni, de bőven elég arra is, hogy egy kisebb fodrászüzletet kialakíts/bérelj. Remélem tudtam segíteni.
2016. jan. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Dohánybolt. Ott dől a dohány.
2016. jan. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Azzal is kell számolni, hogy kb fèl èvig, míg be nem indul, a költsègeket miből fizeted. Ennyi törustőkèből csak a felèt fektesd be, a többit tartalaèkold a kiadásokra (rezsi, bèr, könyvelő...). Ezek a költsègek akkor is felmerülnek, ha szinte alig van forgalom.

Egy üzleznèl a beruházás: Kaució, bèrleti díj , festès, felszerelès, polcok vásárlása, pènztárgèp, áru...kb ennyi.

De mindenkèppen mèrd fel az igènyeket, hogy mennyire menne.

2016. jan. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Sajnálom, de ez nagyon kevéske egy vállalkozáshoz. Max olyasmibe lehetne belekezdeni amit saját otthonodból tudnál intézni. Persze az sem mindegy, hogy hol akarnál vállalkozni :). Egy dolog biztos, ha nagyon jól végzed a dolgot és megszeretteted magad az emberekkel előbb utóbb lesz valami.
2016. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!