Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek egy 25 ezer lélek...

Szerintetek egy 25 ezer lélek fős városban megéri bicikli kölcsönző vállalkozást csinálni?

Figyelt kérdés

#bicikli #segvay roller
2016. jan. 13. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Melyik nagyobb városban tudsz jól működő, nyereséges biciklikölcsönzőt Magyarországon (Budapesten kívül)?


Mert lehet megvan az oka hogy 100-200ezres városokban sem nyit senki ilyet.

2016. jan. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tengor ***** válasza:

Nem a város lélekszáma a döntő, mert aki helyi lakosok közül nagyon kevesen fognak bringát kölcsönözni.

A turisztikai vonzerő, ami igazán számít. Van-e sok turista, és ha van, akkor van-e értelme kerekezni menniük?

2016. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ma 13:12

Hajdúszoboszló, Hévíz, Eger stb.


Azért, mert te nem járod az országot és számodra csak pest létezik, azért még máshol is élnek emberek.

2016. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megéri. Biciklizni jó!
2016. jan. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Igazatok van: tévedtem! Nem gondoltam a turistákra. Köszönöm mindenkinek aki szólt!
2016. jan. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem a turistákra gondoltam!!! Mondjuk sétálsz a városban és tegyük fel el akarsz jutni A-pontból B-be.Taxizni többe kerül és csak elvisz és vége az útnak. Töredéke annyiért kiveheted akár 1 órára,és ott is hagyhatod ahol éppen tárolója van a városban,vagy is visszavinned sem kell. Ez lehet sima bicikli,elektromos,vagy akár segvay.
2016. jan. 14. 00:55
 7/7 Tengor ***** válasza:

Mielőtt belevágsz célszerű kutatást végezni a témában.

Aki sűrűn használna ilyent annak van bringája. Akik meg alkalmanként tekernének azok nincsenek annyian, hogy kitermeljék a befektetés illetve a fenntartás árát. A bringákat meg kell venni, szervizelni kell, a lerakókat meg kell építeni, azok helyét bérleni kell.

Ha megcsináltad a kutatás érdekelnének az eredmények!

2016. jan. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!