Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi pénzzbe és mennyi...

Mennyi pénzzbe és mennyi időbe tellene egy külföldi (német vagy osztrák) night clubbot berendezni, lepapírozni? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nos elgondolkodtam egy közepes méretű night clubb megvalósításában de mindenképpen külföldön egy nem túl nagy de nem is kicsi városban megnyitni egy táncoslányokkal, külön vip termekkel felszerelt éjjeli szórakozóhelyet megnyitni? Érdekelnének a költségek hely, berendezés, engedélyek, és hogy az alkalmazottak utáni adózási-befizetési feltételek. A munkaerőt itthonról intézném szerintem. Tudnátok segíteni? Esetleg aki járt ilyen cipőben?!
2016. febr. 9. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom kint hogy megy, de itthon nem nyithatsz csak úgy nightclubbot, mert leverik a vesédet.
2016. febr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt hogy értsem?
2016. febr. 9. 20:35
 3/3 fan1998 válasza:
Ugy értsd, hogy itthon ha nyitsz valamilyen szórakozóhelyet, akkor más helyeknek ez ugye nem tetszik, mert elveszed az úgynevezett "kuncsaftokat", ezért úgy gondolják ezek az emberek, hogy ellenség vagy, ezért leverik a helyed, elhíresztelik rólad a rosszat, verőembert is küldhetnek rád, hátha észheztérsz, vagy belső embert is küldhetnek, hogy híreket szedjen a helyedről stb stb stb... És majd szépen lassan csődbemész...
2016. febr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!