Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Falun milyen vállalkozásba...

Falun milyen vállalkozásba érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés
Élelmiszer üzlet lenne az célom de az már van egy, viszont az aros és drága lehet hogy én abc t nyitnék de kis falura érdemes lenne így? Szerintetek milyen vállalkozásba érdemes fogni? Cdak is falun
2016. febr. 10. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Amire helyben igény van, ezt elvileg neked kellene tudod, hogy van e rá elég fizetőképes kereslet, azon felül, hogy van már egy bolt. + olyat érdemes, ami leképezhető online is. Pl. ha kereskedelem, akkor ahhoz legyen webáruház is és így nem csak a helyi igényeket tudod kielégíteni.


Anno én számtech-el foglalkoztam 3500 fős településen, de a nemzetközi kereskedelmi kapcsolatokat is onnan irányítottam. Most kezdő vállalkozók szépségszalont üzemeltetnek ugyanott eredményesen, ami szinte csak helyi igényeket elégít ki.

2016. febr. 11. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Brian0 válasza:
Szerintem ott kellene piackutatást csinálni, ahol vállalkozni akarsz. Szerintem ülj le a bolt elé egy szép tavaszi napon, és számold a vevőit, nézd a szatyrukat. Falun sokan önállátóak vagy fél-önellátóak, azaz megtermelik amit tudnak, amit meg nem, azt megveszik. Jó ötlet lehet felkeresni helyi termelőket és olcsón beszerezni tojást, zöldséget, tésztát, bármit, amit a falu közössége elő tud állítani. Erre megvannak a kereskedelmi jogszabályok. Ha olcsón beszerzed az árut, olcsón tudod adni. A környező falvakba kiszállíthatsz, stb.
2016. márc. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!