Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tudnék pénzt szerezni?...

Fodor Virág Viktória kérdése:

Hogyan tudnék pénzt szerezni? Többi lent

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok.Miskolcon lakok,és szeretnék egy kis pénzt szerezni.Fontos,hogy családtól nem szeretnék pénzt kérni.Van egy nyuszim és négy papagájom a pénzt rájuk IS fordítanám.Meg lovardába járok,és arra is szeretném fordítani a pénzem,hogy anyáéknak megkönnyítsem a költségeket.Meg hát magamnak is szeretnék egy pár dolgot.A kérdésem az lenne,hogy hogyan tudnék egy kis pénzt összeszedni,szerezni valahonnan?Ha szükségesek ezek az információk:-állatbarát vagyok,főleg hétvégén érnék rá,és kutyát is szívesen sétáltatok.Valaki tud ilyen lehetőséget Miskolcon,például egy tenyészetbe bemennék,ahol kapnék egy pici kis összeget,akár 200ft is elég lenne egy napra.Bármilyen állattenyészetbe mennék.Én annak is örülnék ha valaki aki fent van a gyakori kérdésen,és most olvassa ezt a szöveget,a megbeszélné valamelyik állattenyészettel,hogy mehetnék e oda hétvégente.Vagy nézne nekem állattenyésztőket Miskolcon,email címmel.
2016. febr. 13. 14:45
 1/3 anonim válasza:
Kicsi vagy, tanulj, az a legjobb befektetés neked is meg a szüleidnek is. Nyáron elmehetsz önkéntesként állatmenhelyre, majd ha ebben kifáradtál, akkor idős családok kiskertjében (pl Kistokaj) vállalhatsz kertrendezést maszekon. Hivatalosan senki nem fog gyereket alkalmazni.
2016. febr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,ezekkel tisztában vagyok.Én se hivatalosan gondoltam volna.Önkéntes munkát is főleg szeretnék vállalni állatkertben,vagy inkább tenyészetben vagy állatmenhelyen.Csak nem tudom,hogy felvennének e egy állatmenhelyre önkéntesnek.
2016. febr. 13. 15:11
 3/3 anonim ***** válasza:
az önkéntességnek pont az a lényege, hogy tök ingyen csinálod, szóval azzal nem fogsz pénzt keresni, ellenben simán felvesznek állatmenhelyre, hisz az nem munkaviszony, csak odajársz szivességből segíteni.
2016. febr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!