Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tudnék egy kis pénzt...

M@x kérdése:

Hogyan tudnék egy kis pénzt szerezni nyári táborra?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és van egy tábor ahova minden áron el szeretnék menni, de egy kicsit költséges...

Arra gondoltam, hogy összeszedem magam, és alkotok valamit...

Lenne esetleg bármi ötlet?

Egy kisebb városban élek, ha ez számít valamit.

Előre is köszönök minden segítséget.

Sziasztok!:)



2013. ápr. 15. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt mondom elég esélytelen pláne kis városba.
2013. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jó, hogy ilyesmire akarsz keresni, és nem a legújabb okostelefonra. :)


- kutyasétáltatás

- fűnyírás

- autómosás

- gyerekfelügyelet

- bevásárlás időseknek...


Ilyesmik jutnak eszembe. Esetleg próbáld megbeszélni a szüleiddel, hogy nagyobb részt vállalsz a házimunkában, és emeljék fel kicsit a zsebpénzed...

2013. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előző, ezeket mindig leírják ha egy kamasz ilyen kérdést tesz fel, hogy pénzt próbál keresni, de most őszintén Magyarországon kinek van rá pénze hogy ilyenekért fizessen?! Max ha a kérdező a Rózsadombon lakik, de szerintem akkor nem lennének ilyen anyagi gondjai...
2013. ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ok, de mi mást lehetne írni? Más munkát nem tud vállalni, akkor ne is próbálja meg?
2013. ápr. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Persze pénzt keresni (diákmunkával) is érdemes, de fuss neki a kérdésnek a másik oldalról is! Írj a tábor szervezőinek, és ha nem "megélhetési nyaraltatókat" fogsz ki magadnak, biztos ki tudtok találni valamit ami megkönnyítheti a bejutást.

Mi Képespusztán az alapítványunkkal táboroztatunk, és olyan még nem volt, hogy aki támogatást kért, az ne kapott volna - sőt! (mondjuk nincs is már szabad helyünk hetek óta). Még ha a nonprofit vonalnál "éhesebb" szervezőkkel hozna is össze a rosszsors, valószínű, hogy kialkudhatsz magadnak egy kis kedvezményt, pl. ha beszervezed pár osztálytársad. (Bár nekem nem tetszik az ilyesmi, de több mint a semmi.)

2013. ápr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen táborról van szó, és mennyi pénzről?
2013. ápr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na, hát ennyire érdekelnek a válaszok... Ezért aztán fel kellett tenni a kérdést.
2013. ápr. 17. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Üdvölet!

Első sorban elnézést kérnék, amiért nem válaszoltam, elég ramaty állapotban volt az internetem, mi tagadás...

Másod sorban köszönöm mindenkinek, aki válaszolt, és időt szánt rám. :)

Harmad sorban ez egy színjátszó tábor lenne és hát...120.000 Ft :///

2013. ápr. 17. 15:11
 9/10 anonim ***** válasza:

120 ezer? Huhh... az nem lesz könnyű.


Nincs valami olyan cuccod, amit nem nagyon használsz már, és pénzzé tudnád tenni? Ha a szüleid, nagyszüleid látnák, hogy még a neked kedves cuccaidtól is hajlandó vagy megválni, talán összedobnák a maradékot. :)


Esetleg a szomszédoknál elkunyerálhatnád a kertben nyíló nárciszokat, jácintokat, és csokorba kötve eladhatnád a helyi piacon. 10 szál nárcisz egy kis zölddel megkötve eladható 2-300 forintért. Nyílik majd rózsa is, meg egy csomó más szép virág, egész május végéig van lehetőség virágot árulni. Persze ehhez el kellene adni 400 csokrot, de nem lehetetlen... szombat délelőttönként van rá lehetőséged. Esetleg elkunyerálhatod édesanyád megunt, útban lévő, felesleges, de némi értéket képviselő szobanövényeit, abból is tudnál egy kis pénzt csinálni a piacon. Esetleg az el nem fogyasztott, télire elrakott lekvárokat, befőtteket is pénzé lehetne tenni. Ezen a vonalon lenne keresni valód.

2013. ápr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy szoktak lenni különféle diákmunkák is. Tesco, vagy esetleg statisztikai megbízások (forgalom számlálás, kérdőív kitöltetés, ilyesmi).
2013. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!