Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Más is gondolkodik abban hogy...

Más is gondolkodik abban hogy inkább gazdálkodik a munkaügyi helyzet miatt?

Figyelt kérdés
Felmondtam a munkahelyemen a "hangulat" miatt, 300 Eurót kerestem, az 90.000 Ft. , semmi mást nem kaptam. Most pályázgatok, nem is válaszolnak a cégek, aki behív nem is mondja mennyi pénz lenne, gondolom 3-400 Euró /hó. Saját vállalkozást az állam nem támogat. Van más alternatíva? Gazdálkodás? Tapasztalatok valakinek?
2016. febr. 23. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Melyik országban vagy? Magyarországon?
2016. febr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindenhol többet fizetnek mint 300 Euró, tehát ez csak Magyarország lehet!
2016. febr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Egy kivitelező cégnél dolgoztam. 91.000 Ft-ot utaltak nekem minden hónapban, semmi mást.


2 évig ment ez.


Óbudai Egyetemen végeztem egyébként. A Bánkin.

2016. febr. 23. 17:34
 4/11 anonim ***** válasza:

Jó, csak azért kérdeztem, mert nálunk nem euro van, hanem forint - azt hittem, esetleg szlovákiai magyar, mert szoktak ők is írni itt.


Szóval, ha Te műszaki szakon végeztél, akkor a gazdálkodás igencsak messze áll Tőled. Ahhoz nem elég csak úgy belevágni - érteni is kell hozzá. Meg aztán kell hozzá vagy sok föld vagy állatok, takarmány, állatorvos, rengeteg pénz. Persze nem írod, milyen szinten gondolod és mégis mit?

2016. febr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Miért állna messze tőlem?


Épp az hogy értelmes vagyok, tudok tanulni, stb.


Ugye manapság sok mérnököt keresnek. Csak az a baj, hogy a cégek akik villamos meg gépészmérnököt keresnek, sokszor azt se tudják kit kell felvenni és kit nem. Fizetések: 3-4-500 Euro, vicc kategória.


Létrehozhatnék egy műszaki vállalkozást, de inkább azon a vonalon gondolkodom amit ez előző kommentben leírtak.


Minek foglalkozzam idióra Hr-esekkel, azt sem tudják merre van a jobbra meg a balra.


Szerintem kevés pénzből is el tudok indulni ilyen vonalon.

2016. febr. 23. 18:05
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez most komoly?


Nálunk egy ségedmunkás többet keres..

2016. febr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mondjuk azt hogy mennyit keres a másik ember szerintem felesleges kutatni, valaki pl. kap zsebbe is stb.


Ahol dolgoztam mindenki keveset keresett, én nettó 91.000 Ft-ot kaptam minden hónap elején.


Ha mentem külföldi útra, akkor arra kaptam extra pénzt, igaz akkor étteremben ebédeltem, vacsoráztam, kóla energia-ital, ásványvíz stb.


Vagy ha megaludtam valahol igényes helyen aludtam.


De a fizetés 91.000 volt semmi boríték meg ilyenek.

2016. febr. 23. 18:30
 8/11 anonim ***** válasza:
A 91.000 az akor is 91.000. Èdes kevés, szerintem
2016. febr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát igen attól függ hogy mire kedves válaszoló.


Mondjuk nagyobb családot fenntartani nehéz belőle.


Szerintem a pénznél fontosabb egy cégnél a hangulat. Keressek keveset, de ha rossz a hangulat akkor az ember inkább máshova megy, ahol jobban érzi magát.

2016. febr. 23. 18:59
 10/11 anonim ***** válasza:

inkább kezdenék olyan vállalkozásba amire van rálátásom, mint olyanra amiben nincs.


mind a 2 kockázatos, műszaki területet amúgy is jobban megfizetik.

2016. febr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!