Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van egy szigetem. Tudni...

Van egy szigetem. Tudni szeretném Ti mit kezdenétek a nyáron a szigettel, hogy állandó bevételt generáljon? Nagyon érdekel a véleményetek, minden választ előre is nagyon köszönök.

Figyelt kérdés
Egy tavon található, és kb 5000 m2 a területe. Sajnos az áramellátást csak agregátorral tudom megoldani, de ezen kívül eléggé ki van épülve az infrastruktúra. Természetesen csak csónakkal lehet megközelíteni.
2016. febr. 24. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Eladod, lakast veszel az arabol, majd kiadod.


Vagy ez, vagy eleg tokeeros vagy hogy epittetsz ra egy panziot, esetleg valami halaszegyesuletnek adod berbe.

2016. febr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy hol van és mi van a környéken...
2016. febr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az elsőnek köszönöm, mind nagyon konstruktív gondolat. eladni nem szeretném..jelenleg van rajta 1-2 faház, de nagyobb építkezés nem lehetséges.Inkább rendezvények, esetleges programok, bulik..rendezését tartom megvalósíthatónak.

Másodiknak..jó, de nem túl felkapott helyen van, a szárazföld kb 15 perc motorcsónakkal. A kérdés alatti kiegészítésen kívül nem szeretnék plussz infót megadni :)

2016. febr. 25. 08:40
 4/10 anonim ***** válasza:

1. vagok, akkor probalkozz booking.com-on, airbnb-n hirdetni mint nyaralot, esetleg egyetemek kornyeken plakatold ki (vagy ottani HK-kkal beszelj), az egy-ket fahaz leeg jo allapotban van ahhoz hogy embereket is fogadjon?


Lehetne pl satortaborozast szervezni egyetemistaknak, ahol a taborvezetok a fahazban laknak, a tobbiek satorban, erre szerintem lenne igeny nyaron.

2016. febr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

# 3


Ha ezen kívül nem szeretnél több információt megadni (ami teljesen érthetetlen, főleg, ha a tied a sziget, ahogy mondod....) akkor semmi értelmesebbet nem lehet mondani, mint az első, csak durrogtatni lehet a nagy általánosságba.

2016. febr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hármasnak köszönöm az ötleteit..a faházakon újítnai kellene, de lakhatóak. Volt már néhány tábor..pl karate, jóga stb, de túl esetleges, nem hoz állandó bevételt.

Négyesnek, miért érthetetlen, hogy nem akarok több infót adni? nem szeretném ha elvinné bármi az ötletelést.

Nem üzleti tervet kértem, hanem jó ötleteket.

2016. febr. 26. 08:28
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért érthetetlen, mert ötletelni hatékonyan csak úgy lehet, hogyha ismerjük a részleteket. Neked is ez a jó, nekünk meg csak időpazarlás e nélkül dobálózni ötletekkel.


Mivel tiéd a sziget visszaélni senki nem tud információval (meg jó eséllyel nem is akar). Ezért érthetetlen a nagy titkolózás.

2016. febr. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én telente körbeszarnám, nyáron meg kiadnám guano gyűjtőknek.
2016. febr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsóelőttinek..Igen értem mire gondolsz,de nem kell több infó a jó ötletekhez.

Trollnak,a guano denevér,vagy madárürülék.. Amúgy az ötlet nem rossz, köszönöm :)

2016. febr. 27. 07:55
 10/10 anonim ***** válasza:

Rendezvényt, tábort stb csak akkor szervezhetsz rajta, ha ahhoz a katasztrófavédelem hozzájárul, ha tűzoltó, rendőr, mentő akadály nélkül meg tudja közelíteni. a mentő még helikopterrel csak-csak... de a tűzoltóautó már nehezebben.

Ez is az infrastruktúra része kell, hogy legyen. amíg ilyen feltételeknek nem felel meg, lényegében semmit nem tudsz vele kezdeni.

2016. febr. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!