Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 3 milliobol lehet jo online...

3 milliobol lehet jo online vallalkozast letrehozni?

Figyelt kérdés
Olyasmi erdekelne, mint az axioart, vatera, welovebudapest, welovebalaton vagy valamilyen tarskereso oldal szolgaltatas alapu.

2016. márc. 1. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet, csak nem országos méretekben kell első körben gondolkodni.
2016. márc. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nagyban gondolkozol, akkor ne itt kérdezősködj (mert mindegy, hogy azt mondják, hogy "igen" vagy "nem", attól nem leszel beljebb). Írd össze, hogy mi kell egy ilyen honlaphoz, és találd ki, hogy ki tudja megcsinálni és mennyiért.


Amúgy a vatera tulajdonosváltás után 600 milliót nyomott bele első évben a marketingbe (ez nem azt jelenti, hogy nem lehet olcsóbban kihozni valamit, csak azt, hogyha egy komolyabb csapat nekiáll akkor ott általában ennek a tőkének a többszöröse is rendelkezésre áll).

2016. márc. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
-Igen, pl webshop.
2016. márc. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy olyan oldal, mint a vatera 10 milla, csak a fejlesztés, és utána havi karbantartás is bőven 2-3 milla.

Aztán a reklám. Ott meg a csillagos ég a határ.

2016. márc. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van termelő internetes vállalkozásom. Viszont vagy sok pénz kell hozzá, vagy legyél programozó sok szabad hobbi idővel. Nekem ez utóbbi volt a felállás, és kb. tíz év alatt futott fel az üzletem.
2016. márc. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!