Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Igaz hogy csak pénzből lehet...

Igaz hogy csak pénzből lehet pénzt csinálni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 12. 15:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%

kell hozzá "idő"

az idő pedig == pénz, ergó igen, igaz.

2016. márc. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem . Termés se pénzért keletkezik , eső is napfény is ingyen van . Az idő se pénz , csak átvitt értelemben igen . Örökölsz értéket telket abba semmit se fektettél és a tied lett . Ajándéknál is ez a helyzet .
2016. márc. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Egy ismerősöm állítólag egyszer találkozott egy emberrel, akit saját bevallása szerint a munkájáért fizettek meg. De lehet, hogy csak humbug...
2016. márc. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
49%

"Termés se pénzért keletkezik"


Nem a nagy túrót nem. Amit az ember örökölt, azt is egyszer valaki pénzért vette. A terméshez kell vetőmag, táp a földnek, még a trágyát is pénzért adják. Nem beszélve a munkagépekről, öntözés ha kell pluszba, azt a vizet is ki kell fizetni. Tehát ez sem igaz.


Igen, csak pénzből lehet pénzt csinálni ez így működik.

2016. márc. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
én még csak nem is hallottam olyanról akit a munkaja után fizettek volna meg
2016. márc. 12. 16:14
 6/22 anonim ***** válasza:
27%
igen
2016. márc. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%

Dehogy igaz, tudásból lehet pénzt csinálni, semmi másból. Ha van egy rakás vetőmagod meg földet, de fingod sincs, hogy kell vetni, akkor b..szhatod. Alkalmazottként csak tudásból is nagyon jó pénzeket lehet csinálni, utána meg azt be lehet fektetni.


A startup vállalkozások is valami újítás miatt sikeresek, nem kell hozzájuk hatalmas tőke.

2016. márc. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
62%

De hogyha már vállalkozásnál maradunk, akkor egy könyvelőiroda, jogi tanácsadó, kisebb webfejlesztő cég is minimális pénzügyi befektetést igényel, ott is a tudáson van a hangsúly.


Persze vannak hatalmas tőkét igénylő vállalkozások, de szerintem itt senki sem akar nehézgépgyárat vagy olajfinomítót indítani.

2016. márc. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 aravint válasza:
72%
De pénzt fektetsz be szóval akkor csak pénzből csinálod a pénzt baszhatod a tudást ha nincs mit befektetni
2016. márc. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
valószinüleg tartom, hog nem ugy indul a sikeres nehézgépgyár, hogy nyertem a lotton egy milliárdot, akkor most alapitok ebből egy nehézgépgyárat.
2016. márc. 12. 17:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!