Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyéni vállalkozóknak van...

Egyéni vállalkozóknak van pályázat számítógépre?

Figyelt kérdés

Informatikai eszközpark fejlesztésére van valahol támogatás?

VEKOP -ra tud Egyéni Vállalkozó pályázni?


Hol adnak ebben segítséget?



2016. ápr. 5. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Volt, februárban kellett beadni - már lezárult.

Jelenleg futóról nem tudok...

2016. ápr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mi volt a neve, meg lehet utólag még nézni?

Hogy kell egy ilyenre pályázni?

2016. ápr. 6. 14:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Fúúú, nem tudom, bocs, mert "kilőtte" az agyam - valami alapítvány volt, laptopra lehetett pályázni, de a pályázatok elbírálására 6.000 ft -ot, valami feldolgozási díjat be kellett volna fizetni... az agyam meg sztornózta is ezt a megoldást :-)
2016. ápr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez elég lehúzásnak tűnik, befizet 100 ember 6000Ft-ot, ők meg vesznek egy 200e Ft-os laptopot.


Az ilyen lehúzós zs kategóriás taktikákat ignorálnám.


Állami vagy EU-s pályázatra gondolok.

2016. ápr. 6. 14:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy arra gondoltál, de olyant végképp nem tudok.


Közben bekapcsoltam a kereső funkciót az agyamban és részeredményeket kidobott :-) , de az alapján is megtaláltam az adott honlapot:

[link]

2016. ápr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Beleolvastam :)


"Mire pályázhatok?

Használt, de felújított, jó minőségű számítóképekre, netbookokra, új multifunkciós eszközökre (másoló, szkennerek, nyomtató) és új adnroidos tablet pc-ke"



Viccnek is rossz.... Azért köszi.

2016. ápr. 8. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!