Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szeretnék alapítani egy...

Szeretnék alapítani egy áramszolgáltató társaságot, de nem tudom, hogy kéne hozzákezdenem. Van valakinek erre vonatkozóan valami ötlete, tapasztalata? Hova kell ilyenkor elmenni, milyen hivatalban érdemes kezdeni, mi kell hozzá, stb.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 17. 01:15
 1/7 anonim válasza:
82%

Meg kéne határozni előbb a kívánt működési formát. Bár annak is csak akkor van értelme, ha már van kész terv az indulásra, működésre.

Elsősorban rengeteg pénz kell, rengeteg szakértelem, és gondolom nem 1 személyben leszel az áramszolgáltató.

2016. ápr. 17. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha már eleve kizárólag a Mavir hálózatára tudsz rácsatlakozni és betermelni, akkor szerintem őket is érdemes lenne megkérdezni.
2016. ápr. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
2016. ápr. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami szerintem biztosan kell az egy dinamó és néhány méter drót.
2016. ápr. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 xswerdy ***** válasza:
76%

Ugye ez vicc?


Én légitársaságot szeretnék alapítani, de nem tudom, hogy kezdjek hozzá? Te talán tudsz segíteni.

2016. ápr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
69%

Mi ezen a vicces? Mi talán röhögünk? Én olajvállalatot szeretnék alapítani. Nem tudjátok hol kell bejegyeztetni?


Mellesleg aki tud segíteni kitermeléssel, finomítással, és persze lelőhely detektálással kapcsolatban, írjon. Valamint tőkét honnan lehet szerezni? Ill. a kapcsolódó technológiához ugye nem kell érteni.

2016. ápr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia! tudom,ki vagy! k.:)

megkerestelek.:)

nostike vagyok.

2016. szept. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!