Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha jelentkeznék egy autószerel...

Ha jelentkeznék egy autószerelő műhelybe minden tapasztalat nélkül, ingyen tanulni szombatonként, felvennének?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 28. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Nem . Krisztus koporsóját sem őrizték ingyen .
2016. ápr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
ha te fizetsz x összeget a tulajdonosnak, akkor biztos.
2016. ápr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, fenének sem kellenek a tapasztalatlan bénázók, akik több kárt okoznának egy délelőtt alatt mint hasznot.
2016. ápr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Ezt nem lehet tudni. Valószínűleg nem, de ettől függetlenül megéri bemenni egy-két helyre érdeklődni..
2016. ápr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha van ismerősöd, és annak olyan ismerőse, akkor meg lehet próbálni. :)
2016. máj. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kriszpo ***** válasza:
Így van: ismerősnél, rokonnál esetleg. Javaslom az autószerelő képző szakiskolákat, aztán annak keretében úgyis lesznek gyakorlati órák.
2016. máj. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Engem felvettek és még némi fizetést is kaptam. Ennek már 5 éve. Az óta ott töltöttem minden nyaramat. Nagyon sokat tanultam és az iskolám befejeztével visszavárnak. Szerintem próbáld meg, nincs veszteni valód. :)
2016. máj. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!