Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Én vagyok a főnök, de úgy...

Én vagyok a főnök, de úgy érzem az alkalmazottaim nem szeretnek, pedig rendes vagyok velük, miért van ez?

Figyelt kérdés
Ha mondom mit kell csinálni csak húzzák a szájukat. Fegyelmezetlenek és lusták. Sokat hibáznak is. De én sosem szidom le őket ez lehet a baj? Egy kegyetlen autokráciát kell felépítenem, vasfegyelemmel hogy normálisan dolgozzanak? Az a tervem hogy holnap ki is rúgom a 2 leglinkebb alakot, hogy példát statuáljak. Mi a véleményetek erről?
2016. máj. 23. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet hülyeséget beszélsz össze vissza, és így megbízhatatlannak tartanak.
2016. máj. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy főnöknek való, menj el valamilyen tréningre, ahol kitanítanak. Nem rendesnek kell lenned az alkalmazottakkal, hanem pénzt kell termelned a tulajdonosnak, ez a dolgod. Azt kell elérned, hogy hatékonyan dolgozzanak, aki így tesz, azt jutalmazod, aki nem, az kirúgod a p..csába. Neked nem az alkalmazottal kell rendesnek lenned, hanem a cég részvényeseivel, különben te kerülsz lapátra - ennyi.
2016. máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Optimálisan az arányosság és következetesség elvét érdemes követni . Hibáknál biztosítani a lehetőséget a korrigálásra , többszöri hibánál már megvizsgálni mi az ok és ha alkalmatlan vagy szándékos hátráltatóról van szó el kell küldeni . Ez vonatkozik a jó fejlődőképes munkatársak esetén a jutalmazásra . Nem a kivételezés , "házi kedvenc" tartás meg bűnbak keresés a siker kulcsa . Személyes dolgokkal motiválni nem lehet , pl családtag itt mindenki vagy közös ünneplések házibulik . Az sem hogy sokba vagytok veszteséges a bolt miközben egy új luxus sportgépet szereztél be . A csapatot hívd össze meló kezdéskor ródd fel a hibákat és közöld az új tervet elvárásokat mindezt higgadtan nyugodtan . A két pofát hívd be egyszerre vagy külön és döntsd róluk vagy állítsd választás elő őket . Változnak vagy séta . Amennyiben károkat okoznak és negatívok minden tekintetben akkor ez nem kérdés .
2016. máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Mondjuk a leírás alapján k.urvára demotiváltak.

Te meg nem vagy főnöknek való.

2016. máj. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem érzed te is a problémát. Tesztelgetik, meddig mehetnek el, te pedig hagytad, hogy jól kitolják a határokat. Azért lehet nem kell egyből kirúgni az embereket, kezdésnek figyelmeztesd őket.
2016. máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Tesztelgetik, meddig mehetnek el, te pedig hagytad, hogy jól kitolják a határokat. "


Szerintem is ez lehetett. Ma reggel ki is rúgtam 2 alkalmazottat. Remélem a többiek veszik a lapot.

2016. máj. 24. 13:18
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
sosem szidod le őket, aztán minden előzetes figyelmeztetés nélkül kivágsz közülük kettőt. legjobban azt utáltam, amikor ilyen kiszámíthatatlan pszichopata főnököm volt.
2016. máj. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez miért kiszámíthatatlan? Aki lusta, pofázik, trehány az ki van rúgva aki meg normális az meg nem, ilyen egyszerű.
2016. máj. 26. 10:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fegyelmet kell tartania egy főnöknek. Legyenek meg az elvárások és a következmények na és persze ezzel mindenki legyen tisztába. Lehet attól még jófejnek lenni de ha valaki hibázik akkor annyi. Ha nem értik meg biztos találsz helyettük 100 másikat.
2016. máj. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!