Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást indítsak?

Milyen vállalkozást indítsak?

Figyelt kérdés

Pénzem van rá, viszont ötletem az nincs.

Hosszú távra terveznék, és valami nagyot szeretnék alkotni.

25/F


2016. jún. 4. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
olyat amihez nagyon jól értesz.
2016. jún. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Így semmit.

Ahhoz valami nagyon jó ötlet kell, olyan területen, ahol még nem telített a piac, hogy valóban működjön és ne veszítsd el a pénzed.

Ha ötleted sincs, akkor nyilván nem vagy tisztában azzal, hogy ahol élsz, mire lenne igény. Egyáltalán van-e olyan.

2016. jún. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Haha, nekem meg van jó ötletem(kettő is), de pénzem nincs.

Nekem sem ad rá senki pénzt, hogy segítsen.

2016. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Nincs ötleted, de pénzed a megvalósításra meg van :)

Látszik, hogy nincs pénzed...


Honnan a rákból tudnád mennyi kell a megvalósításhoz, ha azt sem tudod mit szeretnél? Esetleg örököltél pár milliárdocskát?

2016. jún. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem ez a lényeg utolsó. Belekötni könnyű az emberekbe, de a választ megadni a kérdésükre már nem megy igaz? :)


Annyit tudok mondani hogy ezt neked kell tudnod. Milyen szakmát tanultál ki? 25 vagy ebből arra tudok következtetni hogy már rendelkezel valamilyen bizonyítvánnyal ami nem csak érettségit jelent. vagy egyetemista vagy és rájöttél hogy hiba volt az éveid elfecsérelni ilyesmikre?


Javaslom nézz körbe az okj képzések körül, milyen szakirányok vannak.

2016. jún. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Örököltem házat amiből van most 11 millióm. Valami értelmesbe szeretnék belefogni ami előre visz, ahelyett hogy felélem az egészet. Villanyszerelő vagyok.
2016. jún. 11. 17:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg villamossági szaküzlet?
2016. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Abból mennyi pénz jönne be? Az nem túl jövedelmező szerintem
2016. jún. 13. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!