Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » HELP! Milyen szakon tanuljak...

HELP! Milyen szakon tanuljak tovább, hogy ilyen vállalkozást indítsak?

Figyelt kérdés

Egészen kicsi gyerekként is voltak cégvezetői ambícióim, ami mostanában bontakozik ki igazán. Sokan írták hasonló kérdések alatt, hogy vállalkozás indításához nem kell diploma, elég egy jó ötlet és tőke. Viszont mindenképp szeretnék tanulni ilyen területen (egyrészt sajnos elvárás a szüleim részéről, másrészt pedig hogy mindig legyen B tervem).

Tulajdonképpen fitnesz termet szeretnék indítani, és mondjuk inkább külföldön (itthon megölik a vállalkozásokat :/). Fitnesszel / sporttal kapcsolatos ismereteim vannak, valószínűleg aerobik oktatói és személyi edzői képzést is el fogok végezni. Tehát például nem a Testnevelési Főiskolára szeretnék járni.

Milyen gazdasági szak lenne megfelelő ehhez? Felsorolnátok ezeket? Tapasztalatokat is nagyon szívesen olvasok, hogy ki hova járt, mi a legjobb...stb.?! Vagy esetleg van konkrétan ilyen szak, ahol ezt lehet tanulni?

Köszönöm a válaszokat!

(21/N)



2016. ápr. 30. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell hozzá semmilyen gazdasági szak. Testnevelési szak kell!!!
2016. máj. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tudom hogy gazdasági szakot kérdeztél de én ajánlanám neked a Rekreációszervezés és Egészségfejlesztés alap képzést amin ha ilyen irányú terveid vannak akkor Rekreációra szakosodva és egy fitnesz termi gyakorlati hellyel szerintem kivitelezhető a terved. Én pl erre járok és egy fitnesz teremben fogom eltölteni a szakmai gyakorlatomat.
2016. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!