Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyéni vállalkozó lettem. A...

Egyéni vállalkozó lettem. A nevemet átírathatom egy fantázianévre? Van ennek hátránya?

Figyelt kérdés
Köszönöm.
2016. jún. 4. 18:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
85%

#10

Mielőtt másokat kritizálsz, előtte olvasd el alaposan, mit írt a kérdező:

"Csak azért szerettem volna ezt a fantázianevet, mert nagyon hosszú a saját nevem és el akartam kerülni, hogy a nyugtákra, számlákra sokat kelljen írnom."


Tehát NEM AKARJA A SAJÁT NEVÉT KIÍRNI - ezért írtuk, hogy nem lehet, úgy, ahogy Ő akarta.

Szépen is néznénk ki, hogy pl. "Rózsaszín párduc egyéni vállalkozó" - aztán, hogy ki áll mögötte, azt senki nem tudja... merthogy a kérdező ezt kérdezte, lehet-e így - még ha amiatt is, hogy hosszú a neve

(amúgy az enyém is hosszú, de egyszerű a megoldás -. a bélyegzőre tényleg ráfér :-) )

2016. jún. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!