Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy nagyobb összeget szeretnék...

Egy nagyobb összeget szeretnék befektetni. Milyen lehetőséget ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hozzájutottam egy nagyobb összeghez (~50 millió HUF). Semmi esetben sem akarom felélni ezt a pénzt hanem valamibe befektetni, hogy inkább gyarapodjon. Interneten olvasgattam különböző cikkeket, írásokat és eddig úgy néz ki az ingatlan egy jó választás lehet. Az ingatlanba való befektetést viszont hogy kéne elképzelni? Venni lakást /házat és eladni drágábban vagy albérletbe kiadni?


Olyan véleményét szeretném kérni akinek van rálátása erre a témára, jobb esetben tapasztalata. Köszönöm!



2016. jún. 8. 09:18
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
74%

kérdező 30ból, volt kb 5 jó tanács.

csináld az éeted, mint eddig, járj dolgozni, meg hasonlók, valaki irta a Bodo Schafferes elvet, a 6 hónap vésztartalék ezt tartsd, ez korrekt 1mIlla menjen lekötött betétbe, bármibe, kamat itt nem számít. Viszont

50 millioval, már privt ügyfél tudsz lenni. én azt csinálnáma helyedben, hogy megkeresném az alábbival a bankokat, prvát ügyfél státusz, itt már nagy kedvezményeket kapsz. 25 milla, kamato kincstárjegybe menne. a msik fele, bankba simán alacsony kockázatú lekötésbe 3-6-12 hónaposba, mindegy. MOst jön az okoság. mond a banknak, hogy vennél ingatlant, ( bár 50 millás betétnél, inkább a garázst ajanlanam), hitelre. a törlesztüje, meg legyen a,nnyi, amennyit a lekötéseid hoznak, annyit vállalsz, hogy az állampapír lekötéesek profitját is a törletszóbe nyomod.így a tőkéd megmarad, kipróbálhatod az ingatlanozást, rizikó nélkül, ha meg nem jön be, vagy gond van, ingatlan alapú a hiteled, a pénzed megmarad, és vihetik a garázst ahogy akarják. én ezt tenném

2016. aug. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!