Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Melyik MLM-be érdemes becsatla...

Melyik MLM-be érdemes becsatlakozni ma Magyarországon?

Figyelt kérdés
Pozitív és negatív TAPASZTALATOKAT várok elsősorban.Melyikbe milyen kezdőtőke szükséges stb.?Minden érdekel!
2016. jún. 23. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Bármelyik olyan MLM-be, amelyiknek a termékeit te is szívesen használnád / használod, és mered az ismerőseidnek is ajánlani. Ezenkívül érdemes olyan céget választani, ami széles termékskálával rendelkezik, ahol a termékek főleg nem tartós fogyasztási cikkek, így kevesebb ember megkeresésével lehet tartósan forgalmat generálni.
2016. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
főleg olyanba, ami fogyasztási cikk, így kevesebb vásárlót kell megszerezni. Amúgy ha nem rendelkezel értékesítési tudással, listával, akkor felesleges. Az ismerősi körödre való tukmálásból csak aprót fogsz viszontlátni.
2016. jún. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem egyikbe sem. Manapság már mindenki tudja hogy ha egy ismerőse ezekkel a betanult dumával próbál valamit rá tukmálni, akkor azzal nem ő fog jól járni.
2016. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 acelsziv ***** válasza:
47%

Van ahol elvárják, hogy megvegyél egy több százezres kezdőcsomagot. Máshol olyan az üzleti terv, hogy ha egy hónapban nem teljesítesz egy kvótát, akkor bukod a pozíciódat és a csapatodat is.

Én pl olyan végnél vagyok, ahol segítünk az ügyfeleknek külföldi ismert pénzintézeteknél számlát nyitni és biztosítást illetve megtakarítást létrehozni. Nekem a havi "díjam" 50 € ami igazából a saját megtakarítási számlámra megy Ausztriába egy ottani bankhoz. Tehát feltétel, hogy rendelkezz egy saját termékkel.

Döntsd el, hogy mivel szeretnél foglalkozni. Aztán ehhez keress céget. Ott nézd meg az üzleti tervet és ne hagyd magad nagy szavakkal befolyásolni. Józan érvek alapján dönts.

Csak egy apróság a végére. Zepter is hálózatban dolgoztat, de rengeteget kell benne hazudni. Nekem nem volt hozzá gyomrom.

2016. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

5 kérdés, ami segít dönteni, mielőtt belevágnál bármilyen üzletbe:


1. Megvenném-e a terméket vagy szolgáltatást mint fogyasztó, mindenféle hálózatépítési és üzleti lehetőség nélkül (pl. egy boltban)?


2. Tudnám-e jó szívvel, őszintén ajánlani a legjobb barátaim részére, azzal a tudattal, hogy segítek nekik megoldani valamilyen problémát?


3. Milyen a külső, piaci/független szakmai megítélése a cégnek és a termékének/szolgáltatásának?


4. Van-e képzési rendszer és milyen színvonalú? Nekem kell mindenkinek mindent megtanítanom vagy adott egy jól működő "tölcsér", ahova "belapátolom" a kezdő üzleti partnereimet és a folyamat végén profik jönnek ki, akik képesek önálló, eredményes tevékenységre? Kik tanítanak és mit? Kívülről hívott, fizetett "megmondóemberek" vagy itt a hálózatban sikeresen éveken óta dolgozó példaképek osztják meg a gyakorlati tapasztalataikat?


5. Mi a hosszú távú perspektíva? Ha majd 20 év múlva újra találkozunk azokkal, akiknek most megmutatom ezt a lehetőséget, akkor büszkén és örömmel mutatom majd be a gyermekeimet, vagy sunnyogva át kell majd osonnom a másik járdára?

2016. jún. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Avon. Egyetlen cég aminek a hallatán az emberek nem köpnek egyet.
2016. jún. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) A Forever Living Products és az Oriflame között vacilálok egyébként, illetve a Beonpush az, ami kíváncsivá tett (itt viszont nincs termék, és nagyon rizikósnak találom).A FLP meg túl drága...Talán az Oriflame, de még alszom rá egyet-kettőt! :)
2016. jún. 24. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!