Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi kell ahhoz hogy berakhassak...

Mi kell ahhoz hogy berakhassak kocsmákba, szórakozóhelyekre, játéktermekbe nyerőgépeket, illetve boxgépet?

Figyelt kérdés

Vennék gépeket ha lenne rá kereslet, kihoznám ide németbe, átszereltetném eurósra és betenném.Csak azt nem tudom hogyan kell megállapodni a tulajjal, mi ennek a menete, kell-e valamilyen papír ehhez, ha mint magánszemély akarom ezt csinálni.

A válaszokat előre is köszönöm!


2016. jún. 25. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Németországban valószínű sikeres játékgép üzemeltető lehetsz. De a saját hazádban csak akkor ha Vajnához hasonlóan összeköttetéseid vannak a párttal.
2016. jún. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

"Csak azt nem tudom hogyan kell megállapodni a tulajjal, mi ennek a menete, kell-e valamilyen papír ehhez, ha mint magánszemély akarom ezt csinálni. "


Nem egészen értem, milyen tulajjal akarsz megállapodni: akinek a kocsmájába beteszed vagy akitől megveszed a gépet?

Merthogy számla nélkül, magánemberként Tőled nem fog venni egy német "kocsmáros" sem gépet, ugyanis azzal neki el kell számolnia, hogy honnan van + a költséget is csak úgy tudja az adójából leírni.

2016. jún. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akinek a kocsmájába beteszem a gépet.Azt gondoltam hogy kell lennie egy cégemnek hozzá, de ha nincs konkrétan üzemeltetői papírom, viszont van cégem és meg tudok állapodni a szórakozóhely üzemeltetőjével, akkor elég ennyi is?
2016. jún. 25. 23:10
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Jajj, hát ez nem ennyire egyszerű ám, ráadásul eléggé zavarosan kérdezel, bocs.

Azt sem tudom, hol élsz, hol dolgozol, hol adózol, hol van céged - ha van - így nem lehet segíteni. Erre vannak német és magyar törvények, mit lehet, mit nem, hogyan kell csinálni, de ha semmit nem írsz le, akkor nem lehet segíteni. Ráadásul a német, erre vonatkozó törvényeket nem ismerem, de mindenképpen vagy válallkozói vagy cég kell hozzá - egyébként forgalomba helyezésre nem adhatsz-vehetsz ilyeneket.

2016. jún. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Azért nem így megy hogy Németországban senkinek sincs játékgépbe és csak rád várnak. Akinek ott szüksége volt rá az már beszerezte, akinek meg nincs szüksége azt meg nem fogod rávenni.
2016. jún. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
beszélsz egyáltalán németül???
2016. jún. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

Fingod sincs az egészről, se eszed, se pénzed.

Naponta jöttök ide idiótábbnál idiótább kérdéseitekkel, hogy hogyan kéne meggazdagodni, vagy vállalkozni.

Szerinted ha ilyen egyszerű lenne akkor más már nem csinálta volna meg.

Mint ahogy az előbb kérdezték, beszélsz németül? Ismered a Német törvényeket?

Mi lenne ha egy Német könyvelőt kérdeznél meg?

2016. jún. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, persze hogy beszélek németül.Sőt azt is tudom, hogy nem úgy meg hogy csak rám várnak.Ne nézzetek már teljesen hülyének.
2016. jún. 26. 15:25
 9/10 A kérdező kommentje:

7:Te meg mi az anyádért vagy bunkó?

Azért jöttem ezzel a kérdéssel, mert nincs hozzá tapasztalatom.De akkor a te logikád szerint be is lehetne szüntetni a gyakorikérdéseket, mert mindenki jön a hülyébbnél hülyébb kérdésekkel.Gyökér.

2016. jún. 26. 15:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Német könyvelő, óránként 500 euróért felvilágosít a szerencsjáték és a német vállakozás, valamint az adótörvények rejtelmeiről.
2016. jún. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!