Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri most kiváltani a...

Megéri most kiváltani a vállalkozói igazolványt személy-és vagyonőrként?

Figyelt kérdés
120.000-s fizetésből a könyvelő szerint 20-30 éves korhatár között kb. 40000Ft maradna.
2010. ápr. 13. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Tehát akkor szerinted megéri? Láttam ma egy-két hülye kérdést, de ez elvitte a prímet.


Hogy válaszoljak is : ha valóban úgy van, ahogy a könyvelő állítja, akkor NEM ÉRI MEG.

2010. ápr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha neked elég a megélhetésre 40.000Ft, akkor vágj bele.

De akkor nagy marha vagy.

2010. ápr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bocsi, látom megint ki kell fejtenem bővebben.

Nem nekem kellene, másrészt nem mindig mond megbízható dolgokat a könyvelő( inkább nem sorolom).

Én is érzékelem hogy a 40000 kevés, csak a szabályváltozásokra lettem volna kíváncsi.A könyvelő szerint januártól van valami módosítás, aminek ez az eredménye.

Akkor inkább így kérdezek:

Tényleg olyan irányban változott a "törvény" jogszabály vagy mi a csuda hogy 20 és 30 éves kor között nem éri meg kiváltani a vállalkozói igazolványt?

2010. ápr. 13. 22:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt sajnos nem tudom, de a véleményem az, hogy ez kizárt.


Több okból : életkorból kifolyólag nem érhet ilyetén hátrányos megkülönböztetés, másrészt meg eléggé ellent mondana a gazdaság élénkítő politikának.

2010. ápr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!