Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lett egy saját vállalkozásom....

Lett egy saját vállalkozásom. A helyi újság megszűnt, így abban nem tudok hirdetni. Facebook-om, honlapom van, a lap.hu-n is hirdetek, de eredménytelenül. Kaphatnék ötletekkel, hol hirdessek?

Figyelt kérdés
Masszázsszolgáltatás (szakember vagyok, teljesen elérhető áron dolgoznék és erotikamentesen) egy nagyvárosban amúgy. Köszönöm előre is a segítséged.
2016. júl. 4. 20:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ja, és ne haragudjon már a világ, de azt ne várd tőlünk, hogy majd konkrét neveket kutassunk fel, és HELYETTED indítsuk be a TE vállalkozásodat.


El sem hiszem, hogy ezt várod...

2016. júl. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Kedves 76%os!

Egyedül a cégtábla infói voltak hasznosak az írásaid közül, de ez nagyon.

A többi evidens vagy/és általánosított vagy/és értelmetlen hozzászólás volt.

A plakáttal, szóróanyaggal,a piaci alapú társadalommal, az adjam fel mondataiddal nem tudok mit kezdeni.

Kifogásaim voltak? Olvass vissza és akkor hátha már látni is fogsz, nemcsak nézni.

Ha ezek kifogások neked és nem tények, vélemények, informálások, akkor megeszem a kalapom:

-Milyen kapcsolatokat, társaságot építsek, ha még nincs?

-Megnézem a cégtábla jogszabályát, mert nem engedik kitenni.

-Tapasztalat szerint ezen a területen a szórólapozás nem hatékony.

-Hogyan ajánlanának a vendégeim, amikor még nem is voltak?

-Sportolóknak külön van masszázsszolgáltatás.

Ha neked ezek kifogások neked, akkor tényleg nincs mit mondanom.

Ne haragudjon meg a világ és ne várjak el tőletek (tőled), hogy konkrét neveket kutassatok fel?

A felsorolásaimat, amikkel tudok mit kezdeni, csak azért írtam, hogy ezek a konkrétumok és az nem konkrétum, hogy keressek társaságot.

Nem várok el tőled, tőletek semmit. Segítségkérő vagyok és ha van hatékony segítség (pl. cégtábla), azt megköszönöm és ennyi.

Ki mondta, hogy kutass bárkik után is? Ha konkrét ötlet van, az jó. Ha nincs, akkor nincs. De mint írtam, az általánosítások leírása nem konstruktív számomra.

Ki mondta, hogy indítsd be helyettem a vállalkozásomat? Ezt a marhaságot!

Még egyszer: az építő hozzászólásnak örülök és köszönöm, az általánosításokkal nem tudok mit kezdeni.

El sem hiszem, hogy valaki ennyire érzékeny, sértődékeny, és félreértelmezi más segítségkérő mondandóját.

Szebb napot, vidámabbat és nyugodtabbat.

2016. júl. 7. 20:18
 23/27 A kérdező kommentje:

Mondjuk azt is megtehettem volna, hogy nem beszélgetek veletek, csak "bólogató juhászként" válaszolok és a szóróanyag javaslatot megköszönöm, a sportolók masszázs-ötletét megköszönöm, a kapcsolatépítést megköszönöm és nem válaszolok úgy, ahogyan, csak én másokra is szoktam gondolni, hogy másoknak is segítség lehet az eddigi tapasztalatok leírása, mi nem működött eddig, miért és kérek segítséget, mit nem veszek észre.

Ha csak szőrözni tudsz, akkor nem érdemes válaszolnod. Konkrét és hatékony ötletelést hálásan köszönök.

2016. júl. 7. 20:24
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Bonuszbrigád és a többi kuponos oldalon ajánlj kedvezményeket.
2016. aug. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Próbáld kiegészíteni valami olyannal, ami a többi masszőrnél nincsen.

Pl. masszázs + tibeti hangtál, masszázs + sóbarlang, akármi.

Hirdess többlakásos társasházak faliújságján.

A bónuszbrigád és hasonlók is jó ötlet, én már mentem vissza olyanhoz, akinél bónusszal jártam először (az halpedikűr + masszázs volt).

2016. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ja, és legyen facebook-oldalad, és azzal bejelentkezve kommentelgess életmód, diéta, egészség témájú oldalakon úgy, hogy a nevedből kiderül a hely is (pl. "Svédmasszázs Budaörs", "Thai masszázs Győr", stb.)
2016. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget. Igazán hálás vagyok, amiért ötleteket írtatok.

Egyébként a vállalkozásom elején ijesztő érzés volt ez a kilátástalanság érzés, de azt tudtam, semmi esetre nem akarom feladni. Pár hét alatt most ott tartok, minden nap vannak vendégeim, akik közül többen már visszatértek. Valaki naponta, valaki kétnaponta jön vissza, másvalakik hetente vagy kéthetente jönnek.

Sikerült kibillentenem magam és megtalálnom a beindító lehetőségeimből párat.

Egyszerűen csak szükségem volt valamilyen törődésre, elindítóra, ötletre, jó szóra és akiktől ezt megkaptam itt, azoknak nagyon szépen köszönöm.

Szép napot mindenkinek, és azoknak is, akiknek csak hátráltató bejegyzésük volt.

2016. aug. 19. 07:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!