Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lett egy saját vállalkozásom....

Lett egy saját vállalkozásom. A helyi újság megszűnt, így abban nem tudok hirdetni. Facebook-om, honlapom van, a lap.hu-n is hirdetek, de eredménytelenül. Kaphatnék ötletekkel, hol hirdessek?

Figyelt kérdés
Masszázsszolgáltatás (szakember vagyok, teljesen elérhető áron dolgoznék és erotikamentesen) egy nagyvárosban amúgy. Köszönöm előre is a segítséged.
2016. júl. 4. 20:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Menj be nagyobb cégekhez, hogy csinálnál irodai masszázst. Ez amolyan ülő masszázs, inkább csak a nyak, váll, csuklyás izom...


Ez egyrészt hoz némi bevételt, másrészt vendégeket is.

2016. júl. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ötlet. Erre én is gondoltam, csak ezt későbbre terveztem. De végül is érdemes lenne most elindulni ezen a vonalon már most. Köszi.
2016. júl. 5. 09:24
 13/27 anonim ***** válasza:
#11 tudom hogy károgó varjú vagyok, de mi a recepción se jutottunk tovább.. mondva, hogy "ezt a cég nem engedheti meg magának" "a dolgozóknak fix munkaidejük van, nem tudnak elszabadulni fél órákra..." hiába mondjuk, hogy csak 10-15percre kell elszabadulni.
2016. júl. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Keress olyan társaságot,ahol igénylik a masszázst.

Sportolók rendszeresen járnak. Fociiskola,csapat,esetleg úszók. Ami a közeledben van.

Melyik városban dolgoznál?

2016. júl. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

A sportolóknál külön vannak masszőrök.

Milyen társaságra gondolsz pontosabban? Hiába vagyok Budapesten, semmilyen társaság nincs a közelemben és nem jut eszembe, hová lehetne menni.

Tegnap bementem három nagyvállalathoz, de ők elutasították az irodai masszázst és még az anyagi vonzatáig sem jutottunk el a beszélgetés során. Ez tényleg nem egyszerű.

2016. júl. 6. 09:00
 16/27 anonim ***** válasza:

Hát, sajnos ez van a piaci alapú társadalomban: ha valamire nincs igény, az nem működik, amire pedig van, az megy.

Úgy tűnik, hogy masszázsra jelenleg nincs elég igény, hogy eltartsa a vállalkozásodat. Szomorú, de lehet, meg kellene próbálnod mással foglalkozni akkor.

2016. júl. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Még csak most indultam neki ennek a vállalkozásnak, tehát még biztosan nem adom fel.

Te feladnál már dolgokat az elején?

Az olyan hozzászólás, mint a "piaci alapú társadalom", "ha valamire nincs igény, az nem működik", mással kellene foglalkoznom....egyáltalán nem segít és nem is a konkrét kérdésemre ad választ, ill. ezek olyan mondatok, amikkel még az általános iskola alsósai is tisztában vannak és nem is feltétlen igaz, mert millió hasonló "piac" is a felszínen tud maradni.

Megoldásoknak, ötleteknek, javaslatoknak örülnék, ami a masszázsszolgáltatással kapcsolatos és nem olyan hozzászólásoknak, ami lebeszél.

Szóval nem meghátrálni szeretnék, hanem segítséget kérni, mit nem veszek észre a hatékony működtetéssel kapcsolatosan, és konkrét ötletelésre vágyom, amit előre is köszönök.

2016. júl. 6. 14:10
 18/27 anonim ***** válasza:

Akkor tessék tanács: építs kapcsolatokat.


Vagy váltasz most, vagy úgy jársz, mint az előttem levő, hogy tartozással száll ki.

2016. júl. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Hmm


Az építs kapcsolatokat olyan javaslat, mintha azt kérdeznéd tőlem, melyik bankban intézd az ügyed? Erre én azt mondanám, az egyikben. Semennyire nem vagy, nem leszel előbbre ettől.

Én is tisztában vagyok a kapcsolatépítés fontosságával.

Konkrétumoknak örülnék, mert az építs kapcsolatokat nem konkrétum.

Konkrétum = pl. Pesten, X konkrét nevű fodrászat nyitott egy reklámcsere lehetőségre. Te hirdethetsz náluk, ők hirdetnek nálad,

vagy X nagy/kisvállalat nyitott az irodai masszázsra

vagy kapcsolódni lehet valakikhez (konkrét név), akik egészségnapot szoktak szervezni

vagy XY keres egy házhoz járó masszőrt stb.

Nekem ilyenek a konkrétumok. Az általánosítással nem tudok mit kezdeni.

Vagy váltok most vagy tartozással szállok ki...? Te nem olvastad el az írásom: most kezdtem el ezt a vállalkozást. A regisztrálásom után pár héttel már szüntessem is meg? Erre inkább nem mondok semmit.

Ezen kívül amit írtál, az rossz program, gondolkodási hiba is, mert előre feltételezel negatív dolgot.

Én maradok a pozitív gondolkodásnál, ötleteléseknél.

2016. júl. 6. 21:22
 20/27 anonim ***** válasza:

Csak én írtam már neked legalább három hozzászólást, és mindegyikre volt kifogásod.

Nem az volt az első, hogy add fel, de mivel mindenre el tudod mondani, miért nem működik, miért nem lesz jó, így tényleg nem tudom, milyen csodát vársz még tőlünk.

2016. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!