Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van 2 millió Ft-om, amiből...

Van 2 millió Ft-om, amiből szeretnék havi min.150 ezer Ft-ot keresni. Milyen vállalkozásba kezdjek, hogy elérjem amit szeretnék?

Figyelt kérdés
2008. szept. 30. 00:21
 1/9 anonim ***** válasza:
FOREX. Ha okos vagy es van erzeked is hozza, havonta osszejohet az 50-60% profit is. De ha nincs akkor egy het utan csak emlek lesz a 2 milliod.
2008. szept. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tőzsdézni nem kezdek laikusként. Biztosan nagyon szuper, bár a magyar tőzsdéről csak rosszat hallottam. Ennyi erővel pókerezek, azt még tudok is...

Inkább üzletnyitásra, munkára gondoltam.

2008. szept. 30. 09:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kétmillióból nagyon jó ötletnek kell lenni, hogy min. 150e Ft maradjon a kézben. (Ahhoz havi szinten legalább 600e Ft-os forgalom kell a cégben, ha nem több.)

Ha semmi elképzelésed sincs, akkor így "mit kezdjek" nem szabad nekivágni, mert hamar elbukod.

Esetleg önerőnek bedobva vehetnél egy lakást 8-9 millióért, amit albérletbe kiadsz, az visszahozza a banknak fizetendőt, és lesz egy lakásod...

2008. okt. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
21%

Én tudom!

Árulj aranyozott gumipapucsot! Egyre több a C., és "ők" csak ilyet hordanak. Amig jön a segély, addig megy az üzlet is!

2008. okt. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Bízd csak rám :D
2008. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos el kell keserítselek. Kudarcra van ítélve hosszú távon egy olyan vállalkozás, amelynek lényege a magas haszon megszerzése. Nem arról beszélek, hogy a vállalkozásnak nem kell nyereséggel működnie, de egy újjonnan létrehozott cégnek nem ez az első prioritása. Azt ajánlom neked szívből, hogy beszélgess emberekkel, hogy ők mibe vágnának bele. Ötletet mindig vagy ezret fogsz hallani; de a megvalósításig az emberek mindösszesen alig 4-5%-a jut el...

Tehát elemezz, hogy miben látsz realitást; mire van igény; mivel tudsz másokat szolgálni, "problémát" megoldani. Ha ezen pontoknak fogsz megfelelni, akkor majdnem biztos a sikered és még a célként kitűzött 150.000-et is messze felül tudod múlni.

2008. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyen magas megtérülést csak magas kockázatú befektetetéssel lehet elérni. Egy normál vállalkozáshoz pedig a 2M indulótőke véleményem szerint kevés. :(
2008. dec. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

egy bolt egy világvége mögötti helyen!ahol laknak 2-3000ren és öregek!biztos vevők!ha egész nap egyedül tudnál dolgozni akkor összejöhet az összeg, de mivel kell valaki aki beszerzi az árukat...:S

lehet lehurrogják, de a környéken ezt csinálják!simán monopolhelyzetben van 1-2 faszi és nagyon jól megélnek!!nem kell megfogadni, csak ötlet,de ha nekem lenne annyim akkor azt csinálnék!

2009. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha tizenhárom hónapig beéred a havi 150 ropival, akkor pl semmi teendő :D Na de hogy mondjon jobbat is vicces ember: vegyél dolgokat olcsón, és add el drágán őket. Azt hiszed, megint viccelek. Kár.
2009. okt. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!