Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lenne kereslet az ilyen...

Lenne kereslet az ilyen kézzel festett mandala kövekre?

Figyelt kérdés
[link] Hobbiból szoktam ilyesmiket készíteni és arra gondoltam nem-e lehetne valahogy eladni őket. Találtam is erre egy oldalt ahol saját készítésű termékeket lehet árusítani és megtetszett az ötlet. Csak nem tudom mennyire volna erre kereslet. Persze van némi kockázat de 20-30 darabot "feleslegesen" nem szívesen csinálnék meg mert azért nehéz. Nem meggazdagodni szeretnék belőle természetesen csak pár ezret keresni a hobbimmal. Ti láttok ebben lehetőséget? Volna értelme belefogni?
2016. aug. 21. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem.
2016. aug. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Igen.
2016. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Ez szerintem nem a te keped.

Pont par hete olvastam egy cikket egy norol, aki ilyen koveket keszit. Meg is van:

[link]

2016. aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

1 - ha ilyeneket készítenél, az első pillanattól fogva adózni kellene utána, mivel nem saját megunt, kinőtt, használt holmijaidat árulod.

2.- főállású vállalkozóként min.50 ezer ft-ot, mellékben 25 ezer ft-ot kellene fizetned - aligha hinném, hogy ezt ki tudnád termelni.


3.- bocs, de ez a kérdés már-már a hirdetés, reklám határát súrolja:

mi lenne itt a gyakorin, ha minden vállalkozó úgy kezdené a vállalkozását, hogy belinkelné a termékét, hogy lenne-e rá kereslet? Szétbarmolná az egész oldalt...

2016. aug. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es: a gyakorin mindent meg lehet kérdezni, nem hiszem, hogy ez jobban szétbarmolná az oldalt, mint az ötezredik "mit csináljak, ha tetszik egy fiú", "mit csináljak, ha beteg a kutyám" vagy "anyámék nem engednek el bulizni, pedig már 13 éves vagyok".


elején nem nagyon érdemes adót fizetni, ha minden szabályt betartasz, nem lehet elindulni, de ha mindenáron törvénytisztelő akarsz lenni, nézz utána az "adószámos magánszemély" kategóriának.

2016. aug. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Internetes kereskedelemre nem fognak adószámos magánszemélyt adni a- ahhoz ki kell váltani a vállalkozóit.
2016. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem eleinte hirdesd ismerősöknek, aztán ha van rá kereslet, akkor elkezdheted árulni őket a neten is, üzletszerűen.
2016. aug. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!