Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást indítanáto...

Milyen vállalkozást indítanátok, miben láttok fantáziát?

Figyelt kérdés

2016. aug. 21. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

emberek vágyainak kiteljesítésére, persze csak nagy vonalakban.


pl aki gazdag akar lenni, annak eladni egy "hogyan legyél gazdag"c könyvet


Aki sok váráslót akar, annak eladni egy "hogyan szerezz vásárlókat könyvet"


az összes üzleti coach ezt csinálja, több könyvüket megvettem.. egyikben sem írnak tényeket csak általánosságokat. Érdekes módon senki nem vállal garanciát a leírtak működőképességéért.

2016. aug. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

'az összes üzleti coach ezt csinálja, több könyvüket megvettem... '


Mi ebbol a tanulsag? Hogy 'Uzleti Coaching' konyveket kell eladni, mert a sok hulye megveszi, mint a siker tutifranko receptjet. Felelosseg nulla, tudas nem kell hozza csak nemi jozan esz, es dol a le.

2016. aug. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

'az összes üzleti coach ezt csinálja, több könyvüket megvettem... '


Ebből csak az a tanulság hogy írjál "hogyan legyél sikeres üzletember" könyveket és az eladásokból gazdag leszel.

2016. aug. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

#2; #3


pontosan, ezt mondom!


Bár ahogy gondolom engem az első könyvvásárló feljelentene és beperelne csalás és félrevezetés miatt.

2016. aug. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%

Konkrét tippeket nehéz is lenne írni, mert minden ember más és két ember körülményei sem lehetnek pontosan ugyanolyanok. Ettől függetlenül jó dolgokat írnak, csak a saját életedre kell szabni a tanácsokat és alkalmazni is őket.


A kérdésre válaszolva, én jelenleg a felnőttképzésben látok fantáziát, mivel az állam nem foglalkozik ezzel (vagy nagyon alacsony színvonalon).

2016. aug. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

"egyikben sem írnak tényeket csak általánosságokat."


Milyen tenyeket szeretnel? Pl "Nyiss hotdogos standot, mert biztos forrasokbol tudjuk, hogy a vilag osszes varosaban es azok utcasarkain 20% folotti profitot hoznak?"? Meg ha ezt meg is tudnak allapitani pontosan, ha a konyv olvasoi mind ezt csinalnak, a piacon tulkinalat keletkezne es mar nem lenne olyan jo biznisz az. Vagy mire gondoltal?

2016. aug. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ja egyszer megírod a könyvedet talán tizen megveszik, abból mind a 10 berág hogy gyakorlatilag semmi értelme , 5 feltölti a netre, és onanntól senki se veszi meg.

Vagy akit esetleg még érdekel az ingyen tölti le.

2016. aug. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Mire vállaljon garanciát? Én vállalkozókat oktatok, van, aki megveszi a tananyagot és utána bele sem szagol. Akkor én vagyok a hibás, ha nem működik az üzlete?
2016. aug. 22. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

# 8/


Miért akkor működik, ha betartják a szentírásodat?

Ha mutatsz referenciákat, megveszem a tananyagod!

2016. aug. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

Szó sincs szentírásról. Egyébként én nem ilyen elvont dolgokat tanítok.

Ide pedig nem reklámozni járok, hanem kikapcsolódni:)

2016. aug. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!