Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy cégnel voltam pár hónapot....

Egy cégnel voltam pár hónapot. Ottani munkát saját vállalkozásban feltüntethetem?

Figyelt kérdés

Nem voltam bejelentve az adott cégnél, nyoma sincs, hogy ott lettem volna. Csak referenciaként tüntetném fel, hasznom nem származna belőle, csak annyi, hogy a leendő ügyfelek látják, hogy tudok ilyet is, google sem találná meg az oldalt.

Webfejlesztésről van szó, persze pár képet megváltoztatok, esetleg színeket, de az adott oldal már teljesen megváltozott, így saját szerverről menne tovább, vmint ebben a formában nem is volt online soha.


Törvénytelen? Etikátlan?


2016. aug. 27. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem felrakhatsz akár totál fiktív designokat is a portfólióba, az ügyfeleket az fogja érdekelni, milyet tudsz tervezni, nem az, hogy ezt megvette-e már valaki.
2016. aug. 29. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!