Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen munkagépet érdemes...

Milyen munkagépet érdemes venni 5-10 millió között bérbeadásra?

Figyelt kérdés
Szeretnék kicsit befektetni, és arra gondoltam munkagépet vennék, amit kiadnék bérbe. Csak hát annyira sok féle-fajta van. Esetleg tud valaki segíteni ebben? Én először valami teleszkópos rakodóra gondoltam.

2016. aug. 27. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Fogalmam sincs . Nagyobb tőke esetén szerződnék komoly forgalmazóval és az ő gépeit értékesíteném béreltetném . Kapcsolat gyakorlat és termék ismeret nélkül ez nehéz buli .
2016. aug. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Semmilyet.


Max lízingelni érdemes, szervízháttérrel.

Ha bármi baja van, te szerelgeted? Hogyan, mivel?

Egy villáskulcs meg egy csillagcsavarhúzó kevés lesz oda..

2016. aug. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Bocsi, de úgy bánnál a pénzzel, mintha kőbaltával akarnál űrállomást szerelni :D


Szerintem maradj nyugton, és inkább kérdezősködj, mások hogy csinálják, leginkább könyvelőkkel jó, ha beszélgetsz sörözgetsz.

2016. aug. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
mit csinálsz ha bérbe adod és lerobban?
2016. aug. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem valami kis méretű minikotrót vagy homlokrakodót,hogy könnyebben lehessen szállítani a kisebb mérete miatt.(egy nagyobb teherbírású utánfutóval pl)

Ha lerobban mit csinálsz vele? Azt amit más is,szerelőhöz viszed és megjavíttatod.Ha a bérbevevő hibájából robban le,akkor ő fizeti a javíttatást,vagy annak egy részét.

Ha ki tudod adni 20 ezer ft/nap,100 ezer Ft/hét, és 350 ezer Ft/hó már megéri.

2016. aug. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

# 5


Az adót levontad? Mert a gépbérlés elszámolható költségként, úgyhogy fognak kérni számlát róla...

Berbeadni nem tudom hogy milyen formában tudod, ha ennyire rendszeres a dolog..

2016. aug. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Deutz-Fahr Agrotron 130
2016. aug. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha kanalasat akarsz akkor Deutz-Fahr 6130
2016. aug. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!