Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan kezdjek el gazdálkodni...

Hogyan kezdjek el gazdálkodni 16 éves vagyok! Milyen zöldségeket és milyen állatok kezdjek el termeszteni illetve nevelni? Elég nagy terület áll a rendelkezésemre! Hozzászolásokat várok!

Figyelt kérdés

2016. szept. 4. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
30%

Nem vagy kicsit fiatal?


Kérdésedből adódóan még életedben nem voltál farmon, nem is családi vállalkozásról van szó, amit átvennél, ez azt jelenti, hogy SEMMI tapasztalatod nincs.


Én a helyedben megvárnám az érettségit és utána, ha nem is egyetemre, de valami OKJ-s gazdálkodás/ kisgazda képzésre elmennék.


Ne vedd magadra, nem bántásképp írom, de ha most leírjuk, hogy paradicsom, kukorica, burgonya, disznó, tehén. csirke, akkor azzal nem mész semmire.

2016. szept. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első válaszolóval ne törődj.


Fiatal vagy, lelkes, még terület is van, szerintem ezek kiváló körülmények ahhoz, h elkezdj gazdálkodni.


...amihez én sajnos nem értek. :) De ha én ebben a szituban lennék, fokozatosan csinálnám (1-2 növénnyel kezdeném), vennék könyvet és keresnék egy közelben élő mentort akitől személyesen, élőben kérdezhetnék. Szerintem szívesen segítenének neked!


Sok sikert!

2017. jan. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!