Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mivel foglalkozzak Magyarorszá...

Mivel foglalkozzak Magyarországon a későbbiekben? Semmi ötletem, úgyhogy sok választ várok.

Figyelt kérdés
Jelenleg Angliában dolgozom mint Live in Carer. 22 éves vagyok, végzettségem nincs csak egy érettségim. Itt 2-3 év alatt összetudok gyűjteni 6-8 millió forintot. Ha hazamegyek szeretnék sok pénzt, ez csak vállalkozással lehetséges. Én arra gondoltam hogy kitanulok valami hiányzsakmát. Mik azok amik hiányszakmák, és viszonylag könnyen és nem horror áron kitanulhatóak?

2016. szept. 6. 20:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
A kályházás például. Mivel a gáz és a villany egyre drágul (nesze neked rezsicsökkentés), egyre többen állnak át a kályhával való fűtésre. Egy-egy combosabb kályha 700 ezer forintba is kerülhet, és ha jól megépíted, akár 20-30 évig is egyben marad.
2016. szept. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És szerinted Magyarországon kinek van pénze kályhára? Hol tanítják? Ezen a téren az elektromos kazánok telibe verik a költséges kályhát.
2016. szept. 6. 20:34
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Aki nem tudja megfizetni a gázt&villanyfűtést, annak lesz pénze kályhára, ha nem akar megfagyni.
2016. szept. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

"Aki nem tudja megfizetni a gázt&villanyfűtést, annak lesz pénze kályhára, ha nem akar megfagyni."


A megfagyni nem akarás önmagába nem termel pénzt, úgyhogy ez a következtetésed téves. Nem hallottál róla hogy telente az emberek halálra szoktak fagyni a négy fal között? Szerintem is marhaság hogy akinek nincs pénz fűtásre, az majd tetemes összegekért kályhát építtet...

2016. szept. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

"Aki nem tudja megfizetni a gázt&villanyfűtést, annak lesz pénze kályhára, ha nem akar megfagyni."


szerintem meg vesz egy vaskályhát és begyújt benne lopott fával.


700e-e nem sok embernek van amit pont kályhára fog költeni.

2016. szept. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Még mindig jobb, mint tetemes összegeket fizetni a gázért-villanyért. Egy kályhát egyszer kell megépíteni, a villanyfűtés és a gáz pedig minden évben iszonyatos összegeket emészt fel. De számolj utána, ha nekem nem hiszel.
2016. szept. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy a kiirt kerdesemmel foglalkoztok. 6 valaszt Es semmi, magyarok...
2016. szept. 6. 21:25
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, nagyon nem sok olyan szakma van, ami könnyen és olcsón kitanulható, PLUSZ még jól is keresel vele. Én említettem egyet, ami relative könnyen megtanulható, és még kereshetsz is vele. De lehetsz sírköves is, az is viszonylag jól fizet, és emberek mindig fognak elpatkolni, szóval ez is egy alternatíva.

Nem rossz a programozás és a 3D-modellezés se, de az előzőhöz egyrészt iszonyú jó matektudás kell, másrészt mire kitanulod either a programozást vagy a modellezést, málnaszörpöt fogsz pisálni, mert brutálisan nehéz.

2016. szept. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%
A 700000ft-os kályha ha perpetuum mobile akkor megéri ilyet gyártani mert nem lesz villany meg gázszámlája sem . :) ? Hogy is van ez !
2016. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Tipikus külföldre szakadt magyar.. önálló gondolata nincs, mástól várja a megoldást de `` magyarozni`` azt tud...
2016. szept. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!