Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek lenne igény a...

T.kos kérdése:

Szerintetek lenne igény a Virtuális Valóságra? (VR)

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy lenne egy szoba (üzlet), ahol kilehetne próbálni a HTC vive virtuális szemüveget. Lenne ülő játék, álló játék, videó... És ugye bármelyik korosztály kiélvezheti magát. (nem Budapest)

Úgy gondolom, sok ember kíváncsi erre az új dologra csak hazánkban nem tehetik meg sokan, hogy beruházzanak rá.

Így elérhetőbb lenne az élmény mindenkinek.



2016. okt. 2. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2016. okt. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a gond ott kezdődik, hogy az 1ik videóban azt mondták, hogy benne van a Vr szemüveg papírjában, hogy bérbe nem adható.


Persze ettől függetlenül bérbe adhatod.

2016. okt. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Erre már én is gondoltam egyébként Dezső Bencének van egy videója ahol erdélyben berendeztek egy ilyen helységet A profi gamer barlang című videójában megnézheted szóval ha van is olyan hogy nem adhatod bérbe szerintem kijátszható Nincs lehetetlen csak tehetetlen! Üdv.
2016. okt. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem a videót! Tetszik. Egyébként nem bérbe adom, hanem szolgáltatást nyújtok.
2016. okt. 2. 19:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem teheted, mivel, ahogy régen a videókazinak, és a dvd-nek is más díja volt, ha kölcsönzésre ment. 3x-s áron adták.

Amerikában vannak játék kölcsönzök, de sokan bedobták a türcsit, mert 150 dolláros áron vették, kiadni meg 3-4 tudták egy hétre.

2016. okt. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!