Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mihez kezdenétek egy Balaton...

Mihez kezdenétek egy Balaton környéki házzal? Kiadni turistáknak vagy inkább eladni és venni az árán egy lakást?

Figyelt kérdés

A ház a Káli medencében van, 80m2 a piaci ára 12-15 millió. Felújitása, berendezése legalább 3 millió lenne, de ez csak a legszükségesebb dolgokat fedezné.

170 km.re lakom a háztól, tehát még egy gondnokot is kellene találni és fizetni alkalomszerűen ami nem lenne egyszerű dolog szerintem, főleg, ha kiadásban gondolkodunk.


2016. okt. 2. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kiadnám. A balaton környéki házak nagyon kapósak főleg nyáron. Idén alig találtunk nyaralót.
2016. okt. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szezonban , ami 3-4 hónap. A többi 8-ban, meg a pénzt viszi.
2016. okt. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, ez a szezonalitás aggaszt. Mondjuk, nettó 10000-ért adom ki 100 napra évente akkor vagyok ott, mint egy lakással, ahol szinte semmit sem kell csinálni, viszont a házak értéke talán jobban fog emelkedni, mint a lakásoké.
2016. okt. 3. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!