Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan kell lebonyolítani egy...

Hogyan kell lebonyolítani egy federal business opportunities melót?

Figyelt kérdés
Kaptam egy 70 nyomtatót leszállítós munkát de nem tudom hol és hogyan kell lebonyolítani ezeket.Van egy tippem hogy a fedbid-en keresztül de nem vagyok benne biztos. Kérlek válaszoljatok minél hamarabb minden segítség jól jön.

2016. okt. 3. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt gondolom teljesen rossz forumon erdeklodsz. Felteve, de meg nem engedve hogy nem valami ordenare csalashoz akarnak baleknak berantani, ha ezt a kerdest itt, egy magyar forumon, magyaroknak kell feltenned, akkor ez nagyon, de nagyon nem a te bizniszed.


Par reszletet elarulhatnal, hogy te, mint magyar vallalkozo, hogyan jutottal US allami megrendeleshez, es megis miert pont toled vennenek barmit, amit odahaza jelentosen olcsobban is megvehetnenek...?

2016. okt. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hogy kaphatsz meg egy munkát, amiről azt se tudod eszik e vagy isszák.


szerintem valaki palira akar venni! Sőt! Biztos vagyok benne!

2016. okt. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azzal sem árt tisztában lenned, hogy az USÁban az állami megrendelésekre kötelező jelleggel vonatkozik egy törvény (Buy American Act). Ez azt írja elő, hogy kötelesek amerikai terméket/szolgáltatást vásárolni, hacsak nem kapják meg külfölditől x%-kal olcsóbban (nem tudom pontosan, hogy ez a bizonyos százalék mennyi, de 10-15 körül van valahol). Szóval a külföldi szállítóknak igencsak fel kell kötniük a gatyeszt, ha amerikai állami cégeknek akarnak értékesíteni valamit.
2016. okt. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Egy kicsi fuvarozó cégem van nem nagy havi kb 35-40 milliós bevétellel,kevés dolgozóm van de én szeretem.

A lényeg az, hogy hallottam, hogy itt is fuvarozni vagy szállítani kell a pentagonnak,us armynak,us air forcenak dolgokat és gondoltam ha pénzt nem is de legalább tapasztalatot gyüjtök.Nem gondoltam volna hogy átverés, hisz jártas vagyok jogtudományban épp ezért minden külföldi szállítási jogesetről elég sok mindent tudok.Azért kérdeztem itt mert azt gondoltam ti megmondjátok hogyan lehet gyorsan leszállítani 70 db nyomtatót egy amerikai címre.Most már tudom hogy valószínűleg nem igaz és ezt köszönöm is.

További szép napot mindenkinek,azonban még bárki írhat bármi érdekeset, vagy véleményt.

2016. okt. 4. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!