Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Munkás autó átalakítása?

Boleszka kérdése:

Munkás autó átalakítása?

Figyelt kérdés
Szerintetek van e abban lehetőség hogy az autókak amikkel kőműves, ács, festő, villanyszerelő, bádogos stb. Dolgozni jár a szerszámaik rendszerezésére az autó rakodó tere úgy legyen átalakitva, hogy kihúzható polcrendszerek, kissebb asztal, a tulajdonos igénye szerint és a legtöbbet használt szerszámok alapján csinálni a rendszert a kocsiba? Remélem érthetően fogalmaztam! A válaszokat előre is köszönöm!

2016. okt. 9. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Persze, hogy van. Külföldön nagyon sokan ezt csinálják.

Adott a csomagtartó mérete, ahhoz készítenek egy vázat,

amit úgy rendeznek el, ahogy akarnak.


Vagy csak nézd meg a mentőautókat. Azok sem úgy jönnek

ki a gyárból, hogy be van rendezve :)

2016. okt. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt értem és a neten is vannak akik foglalkoznak hasonló dologgal mint amire én gondolok, de azok fix polcok! Én olyanra gondolok amit az autóból kihúzva az autó hátuljánál megtalál mindent a dolgozó! Mivel autóvillamossággal is foglalkoztam így az igény szerint hátsó világítással is akár! Tehát ez lenne az igazi kérdésem! De köszönöm a választ is!
2016. okt. 9. 10:07
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Azért így csinálják, ahogy írtam, mert ha már egy csavart

belecsavarsz a vázszerkezetbe, akkor teljes dokumentáció

kell, a kocsit hatóságilag be kell vizsgáltatni stb stb.

Ezért csinálnak egy belső vázat hátulra, és a vázba épí-

tik be a polcokat, dobozokat, ládatartókat, kihúzható

polcrendszer is mehet bele, a lényeg, hogy fizikálisan

(csavarral, hegesztéssel) nincs rögzítve a kocsihoz.

Szorítani persze be kell, de az nem jár többletadminiszt-

rációval és többletköltséggel.

2016. okt. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm a választ! De ahogy a szavaiból kivettem a kihúzhatóság nem gyakori! Szóval lényegében használható az ötlet?! :)
2016. okt. 9. 10:37
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

Az ötlet használható, az más kérdés, hogy a hazai berhelős, kendácsolós, semmiért nem fizetős közegben lesz e rá fizetőképes kereslet.


Nemrég újítottam fel lakást, a szakik nagy része olyan szerszámokat használ, amik mérsékelten alkalmasak munkavégzésre, elöregedettek, sosem voltak jók, az ajtós cégnél egy ócska fűrészlapon is spórol a főnök, így nem tudom, hogy ilyen "luxus" megoldásokra lenne e itthon megfelelő méretű igény.

2016. okt. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ebben is van igazság! Épp hogy itt a főnökökre gondoltam! Igaz hogy mindenen spórolnak, de ha egy nagyobb értékű vésőgépet bedobnak a kocsiba többi szerszám közé és ezek közt vergődik a többi dologról nem is beszélve, a főnök elgondolkozik hogy lehetne erre vigyázni is! Ha van helye mindennek akkor a főnökök is örülnek!
2016. okt. 9. 11:27
 7/7 anonim ***** válasza:
A főnök nem polcos autót fog venni, hanem a Jóska helyett a Bandit fogja alkalmazni, ha az ügyesebben tud pakolni.
2016. okt. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!