Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Te fizetnél egy online filmes...

Te fizetnél egy online filmes oldalon?

Figyelt kérdés
Egy online sorozatos/filmes oldal létrehozásán gondolkodok. Tisztában vagyok vele, hogy egy rakat ilyen van, de egy prémium kategóriás oldalon töröm a fejem, ahol egy havidíj ellenében teljesen reklám nélkül(se adfy, se rákattintassz a videóra és előugrik egy reklám) élvezhetnéd kedvenc online tartalmaidat. Kb 2-300forint lenne egy hónapra, ami szerintem nem egy horribilis összeg.

2016. okt. 22. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
es kb. az elso heten kapcsoltatnak le a kis szerveredet a jogvedok. az, hogy lopott tartalmat szolgaltatsz, az egy dolog, de hogy penzt kersz erte, az mar egy masik kategoria. rovid uton a birosagon talalnad magadat...
2016. okt. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Külföldi kiszolgálónál lenne az oldal + nem lenne illegális tartalom a szerveren
2016. okt. 22. 23:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Fizetnék.
2016. okt. 23. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nagy választék ellenében fizetnek én is.
2016. okt. 23. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#2 sorozatok és filmek lennének azt írtad! Azokat meg másolni, fölvenni és pénzért árusítani TILOS! Nem számít ha külföldi oldalon van... Amúgy se tárolhatsz illegális tartalmat a tárhelyeden, szóval a szolgáltató is elkaszálhatja az oldalt bármikor.


de gondolom az előfizetésekről számlát senki sem kapna, szóval a nav se lenne rest nyomozgatni utánad!


amúgy meg miért is fizessek érte 300ft-ot, ha ingyen is meg tudom nézni.. elég csak beírni a keresőbe a filmcím + online film kulcsszavakat és máris kidob mindent.. De ha netán nincs, akkor ott van ncore, piratebay ahol biztos fönntvan.. sorozatra meg sorozatmarat, mozicsillag.


2 kattintással ki van lőve adfly, 5 mp-t kell rá várni és nézhetem is!



Magyarok amúgy is spúr népség! A youtbered körül is ment6megy a háború, hogy milyen dolog már ,ha 200Ft-ot kell fizetni egy videó megtekintéséért. akkor majd pont nálad fogják elkölteni...

2016. okt. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki fizetne érte, annak van egy jó hírem: A Netflix már egy ideje nálunk is elérhető!
2016. okt. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Erre van a Netflix, babám!
2016. okt. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Netflixen a sorozatok nagyon kis része elérhető csak, és magyar nyelven semmi sem. Az oldalon csak beágyazott videók lennének, és nem a nevemhez köthető tárhelyen lennének a filmek.
2016. okt. 23. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!