Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lehet itthon szabadidőben...

Lehet itthon szabadidőben olyat hegeszteni amit el is tudok adni?

Figyelt kérdés
Ilyen kis dolgokra gondolok amin van egy minimális haszon is és itthon el tudom készíteni.valakinek valami ötlet?

2016. nov. 27. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy neked mit jelent a kis dolog.

Én például tavaszra szeretnék egy fatüzelésű kicsi kazánt amiben át tudom vezetni a medence vizét és fel tudom melegíteni. Eddig csak a youtube-on láttam ilyen házi készítésű kazánokat.

A probléma az, hogy ha jön egy hidegfront utána a kerti medence vize még napokig hideg, hiába van rajta takaró. Az elektromos medence fűtés drága a solar fűtés nem túl hatékony. Ezért gondoltam arra, hogy pár hasáb fával néhány óra alatt üzemkészre tudom hozni a medencét.

Lehet, hogy más is vevő lenne egy ilyen szerkezetre.

2016. nov. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondassz valamit, de én valami kissebre gondoltam. De ez is érdekes
2016. nov. 28. 08:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért nem hirdeted magad,mint hegesztő. Majd a kuncsaftok rendelnek,ami nekik kell.


Én ha értenék a fémekhez,késeket,tőröket csinálnék

2016. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!