Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozásba érdemes...

Milyen vállalkozásba érdemes belekezdeni Magyarországon?

Figyelt kérdés

Van egy bizonyos mennyiségű tőkém. Azon gondolkoztam hogy befektethetnèm. Indítanék egy kisvállalkozás. Valami üzlet szerűségre gondoltam. Ezért próbálok ötleteket gyujteni, hogy mikre lehet a legnagyobb igény. Elektronikai üzlet kilőve. Minden sarkon van egy. Zöldséges is.



Lenne valakinek valami ötlete?



2016. jún. 5. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha egy kicsit lejjebb tekersz, a lap alja felé megtalálhatod, hogy minimum 20 ember megkérdezte már ugyanezt.


Bocs, de ez nem így működik, hogy mi mondunk valamit, Te meg megcsinálod... Pl. én hiába mondom, hogy nyiss játékboltot, ha nálatok már van 3...

Egy vállalkozásnál fontos: mihez értesz, milyen végzettség, képesítés szükséges az adott vállalkozáshoz? mire van kereslet, milyen engedélyekre van szükség, üzleti terv, stb.

Nem mindegy, hogy egy 500 fős faluban egy vidéki kisvárosban vagy Budapesten laksz, tervezed, stb.

2016. jún. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
piroslámpás házat
2016. jún. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mihez értesz először is?
2016. jún. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vállalkozás kezdési tanácsadás a sok ötlettelen ember csak úgy áradna :) és legalább kevesebb lenne az ilyen kérdés .
2016. jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!