Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyéni vállalkozáshoz ötlet?

Egyéni vállalkozáshoz ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fiatal, pályakezdő nő vagyok, vagyis jelenleg munkát keresek. Nagyon szeretnék emellett elindítani egy egyéni vállalkozást is, viszont ötletem nincs. Gondoltam az egyéni pólókészítésre, viszont már rengeteg van belőle. Ötletem sajnos nincsen, így a kérdésem az lenne, hogy esetleg tudnátok valami tanácsot adni?

(Kérlek, kerüljétek a provokatív dolgokat.)



2016. dec. 12. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:

"viszont már rengeteg van belőle"


És?

Aki tegnap indította, az nem gondolta ugyanezt?

Aki holnap elindít egy ilyet, nem gondolja majd ugyanezt?


Kevés olyan dolog van, amit még nem talált ki senki.

Ha jobban (vagy legalább olyan jól) csinálod mint más, akkor abban is lehet sikered.

2016. dec. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Mihez értesz?

Mi a hobbid?

Mit csinálnál napi 12 órán keresztül legszívesebben?

Mivel foglalkoznál, ha a pénz nem számítana?

Miért akarsz vállalkozni?

Mennyi ráfordítható pénzed van?

mennyi ráfordítható szabadidőd van napi szinten ( a főállásod mellett)?


stb,stb,stb.

2016. dec. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
póló és bögrekészítés -> meglátásom szerint nagy a gépigénye, és kevés rajta a profit + nagy a konkurencia akik már évek óta a piacon vannak.
2016. dec. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

Miért akarsz nagyon egyéni vállalkozó lenni, mikor semmi ötleted sincs?

A kettő nem áll össze.

2016. dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát így nehéz ötletet adni, hogy nem tudjuk mihez értessz,sem azt, mennyi pénzt tudnál befektetni a vállalkozásba.
2016. dec. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A kérdés mind jogos, elismerem.

Azért szeretnék saját vállalkozást elindítani, mert már egy ideje erre vágyom. Vannak munkák, amik érdekelnek de manapság azokhoz kell OKJ vagy egyetem. Egy olyan OKJ most 2 éves, és ez nekem nem fér bele, kivéve ha mellette van pénzem, ami csak munkával lehet. Nekem nagyon tetszett ez a pólókészítéd, de nem ajánlották. A konkurencia hatalmas, és a legtöbben már inkább barátnál avagy önmaguk csinálják meg.


Rólam amit tudni kell... szeretek pörögni és nagyon kreatív vagyok. Amit a leginkább szeretek csinálni az a fotózás, azt bármikor bármennyit. Nem vagyok az a tipikus ülök a gép előtt és pötyögök csaj... :)

2016. dec. 13. 23:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a gombhoz keresed a kabátot.

Vállalkozni annak kell, akinek tele van ötletekkel és elképzelésekkel, hogy miből tudnak pénzt csinálni.

2016. dec. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Vállalkozni annak kell, akinek tele van ötletekkel és elképzelésekkel, hogy miből tudnak pénzt csinálni."


Hát az bebaxna, ha csak ilyen pénzéhes állatok vállalkoznának, a tisztességes iparosok, szolgáltatók, fodrászok, pékek, szóval azok, akik szeretik a munkájukat, a hivatásukat, azok meg nem.

2016. dec. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!