Turi nyitás? Mennyi?

Figyelt kérdés

Haliho.

Erdeklödnék hogy kb mennyibe van a turi ha az üzlethelyiség megvan berendezve(korabban kinai volt)és én lennek a dolgozo is.egyeni vállálkozas!

Elöre is köszii ☺😘😘



2017. jan. 3. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi ismertettel ne érdekeljen, hamar csődbe mennél.
2017. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hidd el nem.fogok
2017. jan. 3. 21:41
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Van boltvezető vagy bármilyen kereskedelmi végzettséged? Mert ha nincs, akkor fel kell venned olyan valakit, akinek van, s az mindjárt havi kb. 210 ezerrel megdobja a költségedet + a saját adód (fizetés nélkül) még 50 ezer - hopp, máris majdnem 300 ezer környékén járunk - az üzlet rezsijével pont meg is van. Pénztárgép 100 ezer és így tovább...
2017. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, a kérdezőt roppantul "érdekelte" a válaszom :-( , pedig elég pontosan levezettem, kb mi mennyi?...
2017. febr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Van ez így, néha életed addigi legjobb válaszát fogalmazod meg, sokszor fél óra alatt és egy sima "kösz" sem jön rá. :D
2017. febr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem baj, legalább Te reagáltál rá, sorstársam :-)

Nem is a köszönöm hiánya dühít - bár az is jól esik :-) - hanem az, amikor feleslegesen pocsékolom az időmet - mert lehet, sokan azt hiszik, azért ül itt az ember, mert nincs más dolga, pedig nem azért, hanem mert szeretek segíteni.

Szeretem, ha meg tudok óvni valakit egy meggondolatlan hitelfelvételtől, egy meggondolatlan üzletnyitástól majd csődtől, ha tudom egy kicsit szélesíteni az emberek pénzügyi ismereteit.

Meg aztán néha még én is tanulok... :-)

2017. febr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Olyan valamit nem szoktak megkoszoni ami nem a kérdésre válaszol!!!!!
2017. febr. 23. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!