Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van egy weboldal amit meg...

Kolaci kérdése:

Van egy weboldal amit meg szeretnék valósítani. Olyan emberekre lenne szükségem, akik megírják az oldalt, de nehéz megbízható programozót találni. Hogyan tudom azt biztosítani hogy ne lopják el az ötletet?

Figyelt kérdés

2017. jan. 21. 23:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
44%
Megtanulsz programozni.
2017. jan. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

igen meglehet tanulni programozni

csak nagyon nehéz ám


kb 5-10 év hogy profi legyél , ezt minden programnyelvre értem


kb 3-4-5 év , a főiskola , vagy az egyetem + mesteri képzés, és még 5 év kb hogy sok weboldalt programozz

na ez az nagyon nehéz


én is nekifogtam tudom mit mondok :)))

2017. jan. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

#12 ahhoz, hogy egy mezei php weboldalt csinálj, nem kell főiskola, se profi szint.


+ meg lehet fizetni programozókat és akkor időben és anyagilag is jobban jössz ki!

2017. jan. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
40%
Mit szólsz ehhez? Alapszinten megtanulsz programozni, lekódolod az oldalt, aztán ha működik, újra lehet íratni az egészet profi programozókkal, hogy bírja is a terhelést, meg persze skálázható legyen. És akkor már nincs mit ellopni, mert nyilvános.
2017. jan. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

" A faszbukhoz hasonló oldalt akar, de webshoppal egybekötve, ahol még rendezvények és társkereső opció is van!"


Mintha a faszbuk nem pont ilyen lenne. xD

2017. jan. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok választ, nagyon hasznos volt! :) Rengeteg dologra rávilágítottatok, amit figyelembe kell vennem!
2017. jan. 27. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!