Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 2015 júius 2o-án adtam le a...

2015 júius 2o-án adtam le a szabadalom kérelmet. Azóta semmi levél, pedig már letelt a 18 hónap. Valaki aki ért hozzá tud mondani valami okosat?

Figyelt kérdés

2017. febr. 1. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanezt megkérdezhetnéd ott, ahol leadtad a kérelmet...
2017. febr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát tényleg megkérdezhetnéd. Főleg hogy októberben is megkérdezted, csak akkor használati mintaoltalomra...


Már régen választ kellett volna kapnod.

Itt a folyamat:

[link]

2017. febr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mert itt kérdezem érted?

Okos tojás

Nem igaz, hogy van annyi időd, hogy itt okoskodj!!!Ha nem tudsz valamit ne írj ide. Ha nem tudod a választ akkor Minek írsz??????Nem értem az ilyen kommentek miért jelennek meg egyáltalán? Az utolsó válaszadónak köszönöm, de olvastam. Elméletit tudom, a gyakorlatot nem tudom, mert nem egyezik az elmélettel. Az első válaszadó meg gondolkodhatna miért is van ez az oldal. Meg értelmezni kellene a kérdést!

2017. febr. 2. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!