Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha én géllakozni szeretnék...

Ha én géllakozni szeretnék vállalkozásként, főállás mellett, akkor el kell végeznem egy tanfolyamot? Nem elég ha értek hozzá?

Figyelt kérdés
főállás mellett, legálisan szeretném csinálni, ilyen esetben el kell végeznem valamilyen OKJ-t? ( manikűr tanfolyam vagy társai)

2017. febr. 8. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, mert a vállalkozás képesítéshez kötött.
2017. febr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a navnál, 4-évvel ezelőtt csináltam az okj-t, akkoriban lehetett okj nélkül is vállalkozóit kiváltani.
2017. febr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. a navnak ehhez semmi köze, sose volt, ha oda küldöd, továbbküldik...

2. vn képesítéshez nem kötött tevékenység, de a kézápolás pont nem tartozik ebbe a körbe.

[link]


Elindítja a vállalkozást, és egy hónap múlva behívják egyeztetésre, ahol igazolni kell a végzettségét.

2017. febr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!