Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kínából szeretnék alkatrészeke...

Kínából szeretnék alkatrészeket, tartozékokat (mobiltelefon) behozni és itthon egy internetes áruházban árulni! Hogyan?

Figyelt kérdés
Egyéni vállalkozóként lehet ilyet csinálni? Milyen végzettség szükséges hozzá? Hol tudnék erről tájékozódni?

2017. febr. 21. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a gyakorin kéne. Kezdésnek látogass meg egy jó könyvelőt!
2017. febr. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Whispering Tree ***** válasza:

Szia!



Lehet egyéni vállalkozóként, de ehhez szakember kell, tekintettel arra, hogy importálni és kiskereskedni fogsz, amire nem csak adózás, de pl. fogyasztóvédelmi szabályok is vonatkoznak.


A netes áruháznak szintén vannak EU-s és magyar szabályai.

2017. febr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is keress meg egy könyvelőt.

De a Vaterán nagyon sokan foglalkoznak ilyennel.

Tartozékokat vettem volna a Vaterán Lumia 1020-ashoz, de minden eladónál a termék helye Kína volt.

Szóval kicsiben, tapasztalat szerzésre ott indulnék. Hogy ezután hogyan kell adózni jelenleg, na ehhez kellene a könyvelő friss, up to date ismeretekkel. Külön végzettség ehhez nem kell.

2017. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!