Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Piercer szeretnék lenni,...

Piercer szeretnék lenni, hogyan építsek vendégkört?

Figyelt kérdés
Mert ok,hogy kitanulok mindent ezzel a munkával kapcsolatban,de ehhez gyakorolnom is kéne...

2017. febr. 23. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szóval először keresel munkát a szakmában és majd 5 év múlva nyitsz saját vállalkozást...
2017. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szalonba csak úgy mehetek ha van portfólióm,de én inkább itthon dolgoznék.Emberek kellenének,csak nem tudom,hogy népszerűsítsem magam.Cuccaim mind megvan,csak gyakorolnom kéne,közben meg sok videót nézek piercerekről meg,hogy hogyan dolgoznak.
2017. febr. 23. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:

van pár lyuk rajtam, előbb szúrom ki őket magamnak, minthogy egy otthon dolgozó, gyakorlatlan piercerhez menjek - bizonyos egészségügyi engedélyek és feltételek azért kellenek ehhez a munkához.


menj szalonba dolgozni, ahol tanulni is tudsz!

2017. febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!