Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi kell egy autószerelő...

Mi kell egy autószerelő műhely nyitásához?

Figyelt kérdés

Üdv!

Az lenne a kérdésem hogy mi kell egy autószerelő műhely elindításához, legfőképp az érdekel, hogy milyen engedélyek kellenek? Illetve autószerelő szakma mellett kell e még valami? Mestervizsga vagy ilyesmi..? Normális válaszokat várok...!



2017. márc. 5. 18:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Mester vizsga körülbelül arra jó csak nekem mindig úgy magyarázta a mester hogy tudjon diákokat oktatni :)

Kell egy vállakozói engedély utána a Nav hoz kell bejelenteni kell hely munkavédelmi felszereltség kialakítás azt is ellenőrzik.

Elvileg kell szakképesítés hogy nyithas ma most én meg ilyet nem láttam neten olvastam hogy kell. Az én főnököm akié a cég csal egy közgazdász....3

2017. okt. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!