Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes belevágni egy saját...

Érdemes belevágni egy saját kamionos vállalkozásba?

Figyelt kérdés
Mekkora a bukás esélye, ha lízingelek egy nyergesvontatót és egy pótkocsit? Egy egyszemélyes vállalkozást képzeltem el, ahol a fuvarokat is én intézném. Valami olyasmit, hogy 4-5 hét kint 1 hét itthon.

2017. márc. 11. 18:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát ilyen ismerősöm nekem is van, beltéri ajtókat faragtatta, lovagok, sárkányok stb. db-ja 290 000Ft, 31 db ajtóval kiszámolhatod. Márvánnyal kirakott folyosó, 10KWp napelem rendszer, hőszivattyú, 2 medence (1-ik a kutyáké), 6 kamion és 10 alkalmazott. Rongyrázás ezerrel, mindene elúszott és még mindig van kb. 70 000 000Ft adóssága, hajrá neked viszont sikerülni fog, aki mást mond az csak leakar húzni a szintjére:)
2017. márc. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséged van hozzá. Közlekedés üzemviteli technikusként én nem mernék belevágni. Fuvarbörzéről vehetsz fuvart. Biztosítást kauciót le tudod tenni? Javítani tudsz? Mert hiába van fuvarod ha az autó áll és javitani kell napokig. 4 hét az ugye 2 6 os 2 5ös ciklus. 6-8000km.
2017. márc. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nagy cég alvállalkozója lennék helyedben.
2017. márc. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Mint páran leírták, a munka megszerzése a legfőbb kérdés. Ha nem tudsz biztos munkát a kocsidra, elvérzel. Mellé legyen min.6 milliód zsebben, mert ugyan törvényileg szabályzott a kifizetések határideje, de a fuvarozásban ennek ellenére legtöbbször 60 napra ,vagy még később fizetnek, tehát 2 hónapig zsebből finanszírozod a felmerülő költségeket. Pl. ez csak üzemanyagból 2- 2,5 millió 2 hónap alatt. Plusz útadók, lízing, egyéb "apróságok"... Sok sikert!
2017. ápr. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!