Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Innovációs Nagydíj utáni...

Innovációs Nagydíj utáni fogadáson elevator pitch kinek?

Figyelt kérdés

Kaptam egy meghívást a Magyar Innovációs Nagydíj átadására és az utána lévő fogadásra.


Valszeg lesz ott egy halom pénzes ember, vállalkozók, befektetők, stb... és mivelhogy épp egy seed-investmentre van szükségem a saját tech tematikájú startupomhoz, gondoltam jó alkalom lenne ellőni egy-két elevator pitchet a fogadáson.


Na most. Nem voltam még ilyen cseszett nagy eseményen, a parlamentben sem jártam túl sokat xD Mire érdemes odafigyelni ott? Mit ajánlott, mit nem ajánlott tenni egy ilyen környezetemben, hogy érdemes kapcsolatot találjak?


Köszi szépen!



2017. márc. 14. 20:03
 1/1 Donald J. Trump ***** válasza:
Itthon nem nagyon divat ez a forrásszerzési forma, én inkább nem erőltetném. Lazán ismerkedhetsz, de ha látod rá, hogy nem vevő a társaság ilyesmire, akkor nem kell adni a bizniszgurut. A többség úgyis csak az ingyen kajáért megy. Vannak magyar VC-k, akik szívesen befektetnek - őket nyugodtan megkeresheted hivatalosabb formában.
2017. márc. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!