Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol kaphatnék ennyi pénzt?

Hol kaphatnék ennyi pénzt?

Figyelt kérdés
Lenne egy vállalkozásom ami ffixen 3 év alatt megtérülne, és ez garantálható, csak nem tudom honnan szerezzek 180 milliót, Önerőm van, de nem 180 millió. Kölcsönkérni, nem tudok, van erre valami pályázat szerűség hogy kapok valami támogatást? Üzleti terv is megvan, meg minden és és maximum 3 év alatt teljes egészében megtérülne ez a pénz, . Kb előreláthatólag 15 évig nem fog csődbe menni.
2017. márc. 21. 18:42
1 2
 1/13 Donald J. Trump ***** válasza:
Nem te kapod, hanem a cég. Ha Kft. alapításhoz sincs elég tőkéd, akkor menj el inkább dolgozni.
2017. márc. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Cég igen.... cég kapja.
2017. márc. 21. 21:27
 3/13 anonim ***** válasza:
mennyid van?
2017. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha tényleg akkora ötlet és többet tudsz felmutatni mint itt, akkor biztosan szóba áll veled egy kockázati tőkebefektető, a közösségi finanszírozás de akár egy bank is.
2017. márc. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
30 millióm van jelenleg, plussz az üzleti terv.
2017. márc. 21. 23:14
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez a 200 millió 3 év alatt megtérülne, ez 100 százalékban garantálható, gondolkoztam azon hogy valamilyen befektőtől "kölcsönkérnI". és mondjuk 300 milliót visszadni 4-5év után.
2017. márc. 21. 23:16
 7/13 anonim ***** válasza:

Vagyis a tőke 15 %-a van meg neked


és


"Ez a 200 millió 3 év alatt megtérülne, ez 100 százalékban garantálható"


ne viccelődjél már...<doublefacepalm>

2017. márc. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

nincs olyan, hogy "100%-ban megtérül valami 3 éven belül". Honnan tudod, jós vagy? Vagy kiolvastad a csillagokból?


Fogd az üzleti tervedet, kezdj el házalni bankoknál, befektetőknél, és majd ők eldöntik van-e esély arra, hogy visszajöjjön a pénz. Ha támogatnak látnak benne fantáziát, ha nem támogatnak nem.


(De ha az áll az üzleti tervben, hogy tuti megtérül 2-3 éven belül a 200 millió, kiröhögnek és egy fillért se kapsz, mert azt olvassák ki, hogy te is csak egy szerencsétlen vagy, aki "menő vállalkozó" szeretne lenni)

2017. márc. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 F. Eszter válasza:

Kockázati befektető, vagy ingtlanbefektetetés.


előbbi soha nem fog ötletbe fektetni, csak csapatba, vagy egyénbe, aki képes a ötletet megvalósítni.


Utóbbit meg kell tanulni, mielőtt belevágsz. Ha megtanultad, akkor viszont szép hasznot tudsz összehozni vele, és így önerőből meglesz a pénz a vállalkozásodra.

2017. márc. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elsőre barátok vagy családban nézz körül esetleg pályázatoknak vagy ha olyan jó ötlet egy üzleti angyal is ad rá pénzt. Esetleg még a bankokhoz is elmehetsz. Viszont én ezeket csak végső megoldásnak javaslom. Persze ha startup félét akarsz és a felfuttatás után exitel zárni egy multinak az se rossz csak ne első vállalkozásnak csinálj ilyet. Én az úgymond hagyományos vállalkozások híve vagyok ahol maximum a családból kérek pénzt.
2017. márc. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!